سرزمین سئو دسته‌بندی نشده Kwfinder چیست؟ و استفاده از آن

Kwfinder چیست؟ و استفاده از آن

Kwfinder چیست؟  و استفاده از آن post thumbnail image


KWfinder یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی است. این ابزار با استفاده از موتورهای جستجوی خود به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی مورد نظر خود را چه در سئو و چه در تبلیغات با سرعت بالا جمع آوری کنید.

هدف اکثر کسب و کارهای فعال در فضای دیجیتال این است که وقتی کاربران کلمات کلیدی مرتبط با تجارت خود را در موتورهای جستجو جستجو می کنند، به راحتی مورد توجه قرار گیرند. به همین دلیل انتخاب کلمه کلیدی یکی از مهم ترین بخش های دستیابی به این هدف است. در واقع، انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای رتبه بندی در موتورهای جستجو مشابه بازاریابی است، اما هرگز دیجیتالی نیست.

علاوه بر این، Kwfinder کلمات کلیدی را بر اساس معیارهای زیر پیشنهاد می کند:

  • سرعت جستجوی کلمات کلیدی و روند برای هر کدام
  • سختی کلمات کلیدی و سطح رقابت در آنها
  • مقدار PPC موجود در منطقه مورد نظر

Kwfinder در چه زمینه هایی استفاده می شود؟

اول از همه باید بگوییم که هم برای سئو و هم برای ایجاد کمپین جستجوی پولی (adwords) باید از ابزار Kwfinder استفاده کنید. در واقع، این ابزار به کارشناسان سئو و تبلیغات اجازه می دهد تا کلمات مورد نظر خود را بر اساس حجم جستجو (جاری و تاریخی)، هزینه تخمینی هر کلیک در جستجوی غیرارگانیک (پرداخت شده) جمع آوری کنند. شاخص PPC در این ابزار میزان رقابت در زمینه تبلیغات و شاخص KD سطح رقابت در زمینه سئو را نشان می دهد.

اگر در زمینه تبلیغات کار می کنید باید مراقب باشید، داده های این ابزار چیزی بیشتر از ابزار رایگان KWPlanner گوگل به شما نمی دهد. اما در زمینه سئو و برای کسانی که در زمینه های مختلف در زمینه کلمات کلیدی زیادی تحقیق می کنند می تواند بسیار مفید باشد.

Kwfinder چه ویژگی هایی دارد؟

قبلاً اشاره کردیم که Kwfinder یک ابزار ساده جستجوی کلمات کلیدی است. حال در این قسمت می خواهیم به ویژگی های این ابزار قدرتمند تحقیق کلمات کلیدی اشاره کنیم. از ویژگی های این ابزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جستجو با کلیدواژه

هنگامی که یک یا چند کلمه کلیدی را در Kwfinder بارگذاری می کنید، ابزار بلافاصله شاخص های زیر را در رابطه با آن کلمات کلیدی به شما نشان می دهد:

روندها (روندها) : نمودار حجم جستجوی کلمه کلیدی در 12 ماه گذشته

جستجو کردن : تعداد تخمینی جستجو در ماه برای کلمه کلیدی در کشور و زبان

CPC: هزینه تخمینی هر کلیکی که برای نمایش این کلمه کلیدی از طریق جستجوی پولی پرداخت می شود.

PPC : شاخص سختی جستجوی پولی از 0 تا 100 که سطح رقابت در تبلیغات گوگل را نشان می دهد.

دشواری کلمه کلیدی: عددی از 0 تا 100 که نشان می دهد رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی چقدر دشوار است.

* سختی کلمات کلیدی با استفاده از Kwfinder بر اساس پروفایل بک لینک (سئوی خارجی) سایت های برتر در صفحه اول SERP یا صفحه اول نتایج جستجو برای کلمه کلیدی محاسبه می شود.

کلمات را به صورت انبوه یا گروهی بارگذاری کنید

این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا لیستی از کلمات کلیدی را برای تجزیه و تحلیل وارد کنند. در این حالت ابزار کلمات دیگری را پیشنهاد نمی کند و تنها کلماتی را که فهرست شده اند بر اساس شاخص های خود تحلیل می کند. علاوه بر این، می توانید کلمات کلیدی مورد نظر را بر اساس یکی از پنج معیار مرتب کنید و انتخاب کلمات کلیدی برای افزودن به سایت را برای شما آسان تر می کند.

جستجوی دامنه

با این قابلیت به راحتی قادر خواهید بود کلمات کلیدی سایت های مختلف را شناسایی کنید. در واقع این ویژگی به شما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف کلمات کلیدی سایت های رقیب را بشناسید و بر اساس آنها کلمات کلیدی موثرتری را برای سایت خود انتخاب کنید.

تصویر بالا نمونه ای از جستجوی دامنه برای وب سایت innovell.com را نشان می دهد که کلمات کلیدی آن در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر می شوند.

یک لیست ایجاد کنید

یکی از ویژگی های جذاب این نرم افزار که جستجوی کلمات کلیدی را برای کاربران بسیار آسان می کند، ایجاد لیست های مختلف و افزودن کلمات کلیدی به هر لیست در طول فرآیند است.

Kwfinder به شما امکان می دهد با چند کلیک ساده یک لیست کلمات کلیدی ایجاد کنید و از طولانی شدن لیست جلوگیری کنید. همچنین می‌توانید فهرست‌ها را با کپی کردن آن‌ها در کلیپ‌بورد یا دانلود آن‌ها به‌عنوان یک فایل CSV ذخیره کنید.

ادغام با سایر ابزارهای Mangools

هنگامی که یک حساب ابزار Kwfinder دارید، سایر ابزارهای Mangools را می توان با همان اشتراک استفاده کرد. این ابزارها به شما امکان می دهد صفحات نتایج جستجو، رتبه بندی کلمات کلیدی و وضعیت بک لینک را بررسی کنید تا بتوانید سایت های مختلف را با معیارهای مختلف مقایسه کنید. در ادامه به معرفی برخی از این ابزارها می پردازیم.

KWFinder : ابزار تحقیق کلیدواژه مورد بحث در این مقاله.

SERPChecker : صفحات نتایج جستجو را پاک و نمایش می دهد.

SERPWatcher : ابزار رتبه بندی که رتبه دامنه مورد نظر را برای کلمات کلیدی مختلف بررسی می کند.

لینک ماینر : ابزار تحلیل بک لینک با استفاده از داده های پایگاه داده Majestic SEO

SiteProfiler : ابزاری برای سنجش سایت که داده ها را از Alexa، Majestic و Moz جمع آوری می کند.

آیا Kwfinder یک ابزار ساده برای تحقیق کلمات کلیدی است؟

KWFinder یکی از ساده ترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی است که کاملاً کاربر محور بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. به این ترتیب کاربر کلمه یا کلمات کلیدی مورد نظر را وارد می کند و بلافاصله لیستی از کلیدواژه های مرتبط یا مکمل را با مروری بر معیارهای هر کدام دریافت می کند.

علاوه بر این، این ابزار حجم جستجوی تخمینی، هزینه به ازای هر کلیک، سطوح ترافیک تخمینی و سختی PPC و SEO را برای کمک به شما در انتخاب کلمات کلیدی مناسب فراهم می کند.

KWFinder همچنین به طور خودکار با SERPWatcher یکپارچه می شود، ابزاری که به شما امکان می دهد نتایج جستجو را برای یک کلمه کلیدی مشاهده کنید.

همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با سایر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مقاله «ابزار تحقیق کلیدواژه چیست» را مطالعه کنید.

هزینه حساب Kwfinder چگونه محاسبه می شود؟

ابزار KWFinders بر اساس استفاده روزانه رتبه بندی می شود و برای مجموعه ای از ابزارها کاملاً مقرون به صرفه است. ارزش افزوده این محصول بیشتر در طراحی و تجربه کاربری است، زیرا داده های آن عمدتاً از منابع دیگر جمع آوری شده است.

با توجه به توضیحات داده شده قیمت این ابزار کمی بالاست. اما با توجه به اینکه قیمت شامل دسترسی به مجموعه کامل منگول می باشد، برای افرادی که از سایر ابزارهای منگول استفاده می کنند مقرون به صرفه خواهد بود. البته این ابزار 10 روز استفاده آزمایشی را در اختیار کاربران قرار می دهد که اگرچه عملکرد آن کمی کندتر از نسخه پولی است، اما برای تست کاملا مفید خواهد بود.

پشتیبانی Kwfinder چگونه است؟

منابع مکتوب زیادی برای راهنمایی در بخش Help ابزار KWFinder وجود دارد. علاوه بر این، هنگامی که ماوس را روی هر یک از معیارهای این ابزار قرار می‌دهید، شرح خلاصه‌ای از آن معیار نمایش داده می‌شود.

اگرچه این ابزار راهنمای خوبی است، اما Kwfinder نیز ابزاری بصری است که نیاز به توضیح زیادی ندارد.

اگر دفترچه راهنمای این ابزار به چالش های شما پاسخ نمی دهد، می توانید برای سوالات پیچیده تر با پشتیبانی Kwfinder از طریق ایمیل تماس بگیرید.

آخرین کلمه

در پایان این مقاله از وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM باید بگوییم که Kwfinder یک ابزار مفید برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی است که می تواند روند تحقیق کلمات کلیدی و در نتیجه تصمیم گیری برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب را به میزان قابل توجهی سرعت بخشد. علاوه بر این، این ابزار دارای محیطی کاربرپسند و ساده است که استفاده از آن بسیار آسان است.

همچنین اگرچه این ابزار داده های خود را از منابع مختلفی مانند Google KWPlanner دریافت می کند و قیمت بالایی دارد، اما قابلیت ادغام با سایر ابزارهای Mangools را دارد و بسته کاملی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بنابراین بیشتر برای کارشناسان سئو مناسب است.

بنابراین اگر به دنبال ابزاری مفید برای تحقیق کلمات کلیدی و به طور کلی برای آنالیز سایت خود از نظر سئو هستید، کوفایندر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

Leave a Reply

مطالب مرتبط

وردپرس دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را به فروش می‌رساند!وردپرس دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را به فروش می‌رساند!

وردپرس اخیرا در یک طرح ویژه اعلام کرده‌است؛ که دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را با پشتیبانی ٢۴ ساعته، هاستینگ مدیریت‌شده و دیگر ویژگی‌های که در زیرخواهیدخواند و با قیمتی رقابتی

بک لینک سوشیال بوکمارک یا سوشیال سیگنال؟ (چطوری بسازیم؟)بک لینک سوشیال بوکمارک یا سوشیال سیگنال؟ (چطوری بسازیم؟)

در مبحث سئوی خارجی فاکتورهای زیادی وجود داره که لینک سازی یکی از این فاکتورهاست. در بحث لینک سازی، یکی از منابعی که می تونیم ازشون بک لینک رایگان دریافت