سرزمین سئو مقالات سایت DM board، رسانه بازاریابی تخصصی dmboard Alphabet به فکر خرید HubSpot است – dmboard

DM board، رسانه بازاریابی تخصصی dmboard Alphabet به فکر خرید HubSpot است – dmboard

DM board، رسانه بازاریابی تخصصی dmboard Alphabet به فکر خرید HubSpot است – dmboard post thumbnail image


زمان مطالعه: < 1 دقایق

طبق برخی منابع، گفته می شود که آلفابت در حال بررسی پیشنهاد خرید HubSpot است. آلفابت (شرکت مادر گوگل) در حال مذاکره با بانک های سرمایه گذاری درباره یک معامله احتمالی است. Alphabet با مشاوران خود در مورد امکان ارائه پیشنهاد برای خرید HubSpot بحث کرد. ارزش بازار فعلی HubSpot حدود 32 میلیارد دلار است.

برخی منابع گفتند که آلفابت با مورگان استنلی برای گفتگو درباره این معامله احتمالی ملاقات کرده است، اما تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده است و هنوز مشخص نیست که آیا این معامله انجام خواهد شد یا خیر.

علی شوانکه، یکی از همکاران MarTech و بنیانگذار آژانس Simple Strat، تاکید کرد که این معامله می تواند یک فرصت مهم برای HubSpot مستقر در بوستون باشد.او به MarTech گفت: “با تمرکز HubSpot بر ساخت اکوسیستم خود، این معامله می تواند ارزش واقعی برای کاربران فعلی و آینده ایجاد کند.” همچنین، شرکت‌های بیشتری به دنبال یکپارچه‌سازی زیرساخت‌های فنی خود هستند و این در راستای همین روند است.»

در همان زمان، گوگل تحت فشار اتهامات مختلف ضد انحصار است.

این مهم است زیرا HubSpot یکی از رهبران در فضای بازاریابی در نظر گرفته می شود. این داستان ممکن است به پایان نرسد، اما به عنوان موضوع مهم بحث مطرح خواهد شد.

مطالب مرتبط

NAT چیست و چگونه کار می‌کند؟ + انواع و مزایا و معایب NATNAT چیست و چگونه کار می‌کند؟ + انواع و مزایا و معایب NAT

NAT چیست؟ NAT یا Network Address Translation یک اصطلاح تخصصی است که تقریباً به اندازه‌ی عمرِ اینترنت قدمت دارد. در سال‌های اولیه‌ی شکل‌گیری مفهوم IP، متخصصین وب به این نتیجه

اپل در خطر است؛ خطری که هویت کوپرتینویی‌ها را تهدید می‌کنداپل در خطر است؛ خطری که هویت کوپرتینویی‌ها را تهدید می‌کند

اپل سال‌هاست که با آیفون‌هایش در قله بازار گوشی‌های هوشمند می‌درخشد. بااین‌حال به‌ اعتقاد وزارت دادگستری آمریکا، انحصارگرایی کوپرتینویی‌ها موجب محدودیت‌های بسیاری شده است و اپل باید سیاست‌های تجاری خود