سرزمین سئو مقالات سایت 5 افزونه مفید ChatGPT – Green Manager

5 افزونه مفید ChatGPT – Green Manager

5 افزونه مفید ChatGPT – Green Manager post thumbnail image


Chatgpt یکی از سریع‌ترین ابزارهای در حال رشد در سال 2023 است. هر کسی می‌تواند در هر زمینه‌ای از آن استفاده کند. اما چگونه می توان از آن به صورت حرفه ای استفاده کرد و کار خود را به راحتی انجام داد؟ در این مقاله بی صبرانه منتظریم تا 5 مورد از بهترین افزونه های Chrome ChatGPT را به شما معرفی کنیم که می توانند تجربه استفاده از این هوش مصنوعی را برای شما بهبود بخشند و بهره وری را افزایش دهند.

در مرحله بعد، 5 افزونه مفید ChatGPT را بررسی خواهیم کرد:

1. WebChatGPT

همانطور که می دانید، پاسخ های ChatGPT chatbot شگفت انگیز هستند. اما پاسخ های این چت بات همه مربوط به قبل از سال 2021 است و نمی تواند موضوعات بعد از آن را در پاسخ های خود قرار دهد. اما نگران نباش! افزونه WebChatGPT برای حل این مشکل به کمک ما آمد.

پس از نصب افزونه، فیلترهایی مانند تعداد نتایج نمایش داده شده، بازه زمانی نمایش نتایج و منطقه جغرافیایی مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از نوشتن پرس و جو، ابتدا کلمات کلیدی بررسی می شوند و لینک های مربوط به درخواست شما ارائه می شود. سپس این افزونه داده های جدید و قدرتمندی را در اختیار چت بات قرار می دهد و در نتیجه خروجی به روزتری در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود افزونه WebChatGPT – Google Chrome

افزونه WebChatGPT – Firefox را دانلود کنید

2. ChatGPT Prompt Genius

همانطور که می دانید برای دریافت پاسخ های دقیق و قابل قبول از ChatGPT باید از سوالات، دستورات و دستورات اولیه و استاندارد (Prompts) استفاده کنید. اما شاید به خاطر سپردن اعلان های مختلف سخت باشد یا با نحوه نوشتن دستورات آشنا نباشید.

با کمک این افزونه می توانید به تعداد زیادی دستورات متنوع در زمینه های نویسندگی دانشگاهی، تجارت، برنامه نویسی، گفتار، شبکه های اجتماعی و غیره دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید برای دسترسی سریع تر دستورات و دستورات پرکاربرد را در فضای کاری خود ذخیره کنید.

همچنین می توانید مکالمات ChatGPT خود را در 4 حالت خروجی بگیرید: PDF، PNG، فایل Markdown، پیوند اشتراکی.

برنامه افزودنی ChatGPT Prompt Genius – Google Chrome را دانلود کنید

افزونه ChatGPT Prompt Genius – Firefox را دانلود کنید

3. Talk-to-ChatGPT

در حال حاضر چت ربات ChatGPT تنها با دستورات متنی می تواند با کاربران تعامل داشته باشد. با کمک این افزونه می توانید دستورات صوتی خود را وارد ربات چت کنید. علاوه بر این، این افزونه می تواند پاسخ های ارائه شده توسط ChatGPT را به کاربر بخواند.

برنامه افزودنی Talk-to-ChatGPT – Google Chrome را دانلود کنید

4. ChatGPT برای گوگل

هنگام استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT، حتما متوجه شده اید که برای استفاده از آن، تب مربوطه باید همیشه در مرورگر شما باز باشد. این افزونه این مشکل را برای شما حل کرده و این چت بات را به موتورهای جستجو می آورد.
همانطور که از نام آن پیداست، افزونه ChatGPT for Google پاسخ ChatGPT را همراه با نتایج جستجوی گوگل درست مانند موتور جستجوی Bing نمایش می دهد. به همین ترتیب، برای دسترسی به این چت بات، می توانید از نوار بالای مرورگر کروم و از قسمت افزونه ها به آن دسترسی داشته باشید. تنها کاری که برای شروع باید انجام دهید این است که با استفاده از افزونه وارد سایت OpenAI شوید.

افزونه ChatGPT را برای Google – Google Chrome دانلود کنید

5. خلاصه و مقاله YouTube ارائه شده توسط ChatGPT

اگر در حال مرور ویدیوهای یوتیوب هستید و ویدیویی که به دنبال آن هستید اسکریپت ندارد، با استفاده از این افزونه می توانید متن و خلاصه آن را از طریق پنل دریافت کنید. اسکریپت ها بر اساس زمان تقسیم می شوند و با کلیک بر روی هر یک می توانید به بازه زمانی انتخاب شده بروید. کپی اسکریپت ها نیز امکان پذیر است.

افزونه خلاصه مقاله و YouTube را توسط ChatGPT – Google Chrome بارگیری کنید

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. با افزونه های ارائه شده در این مقاله، می توانید از ChatGPT به روشی بهینه تر استفاده کنید. اما همانطور که می دانید این فناوری هنوز راه درازی در پیش دارد و ارائه پاسخ های کاملا صحیح از چت بات ها تا حد زیادی به تحویل صحیح دستورات کاربر بستگی دارد.

شانس

Leave a Reply

مطالب مرتبط

13 تکنیک برای تضمین موفقیت در شبکه های اجتماعی13 تکنیک برای تضمین موفقیت در شبکه های اجتماعی

تغییر سبک زندگی، پیشرفت سرسام‌آور تکنولوژی، رفع نیازهای مختلف مخاطبان و امکان تولید بی‌نهایت محتوای UCG و پارامترهای مختلف دیگر، عوامل اصلی رشد روزافزون کاربران شبکه های اجتماعی در یک