سرزمین سئو دسته‌بندی نشده 12 بهترین جایگزین ChatGPT برای وبلاگ نویسان / بازاریابان (2023)

12 بهترین جایگزین ChatGPT برای وبلاگ نویسان / بازاریابان (2023)


آیا به دنبال استفاده از جایگزین ChatGPT برای وبلاگ نویسی، بازاریابی یا بهره وری عمومی هستید؟

ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ChatGPT می‌توانند با افزایش بهره‌وری، ایجاد ایده‌ها و خودکارسازی گردش‌های کاری، مزیت رقابتی به شما بدهند.

در این مقاله، بهترین گزینه‌های ChatGPT را انتخاب کرده‌ایم تا به شما کمک کند از هوش مصنوعی بیشتری در کارهای روزانه‌تان استفاده کنید.

ChatGPT چیست؟ چرا به جایگزین های ChatGPT نیاز دارید؟

ChatGPT یک برنامه کامپیوتری است که از هوش مصنوعی برای انجام مکالمات در یک محیط تعاملی شبیه ربات چت استفاده می کند.

این نرم افزار که توسط ابتکار OpenAI ایجاد شده است، از فناوری یادگیری ماشین برای آموزش خود و پاسخ دادن به ورودی کاربر به زبان ساده استفاده می کند.

به عبارت ساده تر، با مرور بسیاری از اطلاعات در دسترس عموم می آموزد تا به سؤالات شما به شیوه ای سنجیده پاسخ دهد.

می‌توانید سؤال یا دستورالعمل‌های خود را به صورت متن ساده بنویسید و «Enter» را بزنید.

سپس ChatGPT با پاسخ دادن به زبان ساده به ورودی شما پاسخ می دهد.

برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد استفاده از ChatGPT برای نوشتن محتوا در وردپرس را ببینید.

متنی که در پنجره چت وارد می‌کنید، «اعلان» نامیده می‌شود. نوشتن یک اعلان توصیفی و خوب به شما کمک می کند تا پاسخ دقیق و آموزنده تری دریافت کنید.

برای جزئیات بیشتر، مجموعه ما را از بهترین درخواست های ChatGPT برای وبلاگ نویسان، بازاریابان و رسانه های اجتماعی ببینید.

توصیه می کنیم از ChatGPT به عنوان دستیار در کارهای روزانه خود استفاده کنید. با این حال، ChatGPT تنها ابزار هوش مصنوعی در بازار نیست.

بسته به اینکه چگونه می‌خواهید از هوش مصنوعی در گردش کار خود استفاده کنید، سایر گزینه‌های عالی ChatGPT ممکن است حتی بهتر برای شما کار کنند.

بهترین گزینه های ChatGPT برای امتحان

ChatGPT تنها هوش مصنوعی متنی نیست که با یادگیری ماشینی طراحی شده است. چندین ابزار بسیار مشابه هوش مصنوعی در حال حاضر موجود است.

برخی از آنها عمومی تر و قدرتمندتر هستند، در حالی که برخی دیگر تخصصی تر هستند و می توانند برای سناریوهای استفاده خاص استفاده شوند.

در اینجا بهترین انتخاب های ما برای بهترین گزینه های ChatGPT وجود دارد که باید امتحان کنید.

1. Google Bard

Bard ابزار هوش مصنوعی گوگل است که بر اساس فناوری LaMDA (مدل زبانی برای برنامه های گفتگو) آن ها ساخته شده است. مشابه ChatGPT، از Bard می توان برای دریافت پاسخ با استفاده از یک چت باکس تعاملی استفاده کرد.

با این حال، کمی متفاوت از ChatGPT است. به عنوان مثال، بر روی یک مجموعه داده گسترده تر متشکل از کد و متن آموزش داده شده است. همچنین دسترسی به اینترنت دارد و به آن امکان می دهد اطلاعات به روزتری نسبت به ChatGPT پیدا کند و از آن استفاده کند.

همچنین جستجوهای مرتبط گوگل را نشان می دهد که به شما امکان می دهد تحقیقات خود را بیشتر گسترش دهید. به جای تایپ کردن، می‌توانید درخواست خود را با استفاده از صدا نیز وارد کنید.

Bard در حال حاضر به صورت بتا در کشورها و زبان‌های منتخب در دسترس است. با این حال، از نظر قابلیت ها، اگر نگوییم بهتر از ChatGPT همتراز است.

2. بینگ چت

بینگ چت بر اساس ChatGPT جدیدتر (نسخه 4) است و آن را بسیار بهتر از ChatGPT رایگان می کند که در حال حاضر از GPT-3 استفاده می کند.

این نرم افزار در مرورگر مایکروسافت اج ادغام شده است و می توان از آن در نوار کناری استفاده کرد. این چت نوار کناری همچنین می تواند برای تحقیق در مورد موضوعات نمایش داده شده در صفحه وب که در حال حاضر مشاهده می کنید استفاده شود.

با این حال، یک نسخه گسترده تر از Bing Chat در جستجوی Bing موجود است. می توانید یک مکالمه جدید را از اینجا در تب کامل مرورگر شروع کنید.

Bing Chat از مجموعه داده های جدیدتری استفاده می کند که سرعت و دقت بیشتری نسبت به نسخه رایگان ChatGPT دارد.

3. یوچت

با استفاده از موتور جستجوی هوش مصنوعی You.com، YouChat جایگزینی برای ChatGPT و Bard ارائه می دهد.

این برنامه بر روی مجموعه داده های بزرگ آموزش دیده است و از فناوری های منبع باز با پیشرفت های داخلی برای ایجاد تجربه چت ربات هوش مصنوعی استفاده می کند.

یکی از ویژگی‌های متمایز که YouChat در مکالمه اعمال می‌کند، افزودن مطالب از منابع محبوب در اینترنت است. همچنین نقل قول ها را اضافه می کند و منابع را در زیر پاسخ های خود ذکر می کند.

منابع محبوب فقط شامل محتوای انگلیسی زبان از وب‌سایت‌های ایالات متحده مانند ویکی‌پدیا، StackExchange، آمازون و غیره است. می‌توانید این منابع را به برنامه‌های دلخواه خود اضافه کنید و YouChat در صورت امکان پاسخ‌های منابع ترجیحی را اولویت‌بندی می‌کند.

YouChat همچنین می تواند بر اساس ورودی متن کد بنویسد و همچنین شامل توضیحاتی می شود تا به شما در گسترش یا مطالعه کد کمک کند.

در حال حاضر، استفاده از آن رایگان است و جایگزین خوبی برای کاربرانی است که می خواهند از چیزی سریعتر از ChatGPT استفاده کنند.

4. میانه سفر

آیا نیاز به تولید تصاویر به جای متن دارید؟ Midjourney بهترین تولید کننده تصاویر بصری و گرافیکی مبتنی بر هوش مصنوعی است.

مانند ChatGPT، Midjourney از فناوری‌های مولد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پشتیبانی می‌کند. این به شما امکان می دهد دستورالعمل هایی را به زبان طبیعی برای تولید تصاویر به عنوان پاسخ ارائه دهید.

Midjourney از شما می خواهد که به سرور Discord آنها بپیوندید و از Discord برای وارد کردن دستورات به ربات Midjourney استفاده می کند.

5. چت سونیک

با پشتیبانی از GPT-4، ChatSonic یک جایگزین قدرتمند ChatGPT با مجموعه ای از پیشرفت ها و ابزارهایی است که آن را از سایر چت ربات های هوش مصنوعی متمایز می کند.

می تواند از داده های گوگل برای دریافت آخرین اطلاعات واقعی از اینترنت استفاده کند. شما همچنین می توانید یک شخصیت را هنگام نوشتن درخواست خود انتخاب کنید.

یک کتابخانه اعلانات موجود وجود دارد که می توانید برای استفاده سریع از برخی از درخواست های پرکاربرد به سرعت به آن نگاه کنید.

همچنین می توانید پاسخی را در ویرایش آن به تنهایی دانلود کنید. به صورت اختیاری، می‌توانید آن را در ویرایشگر Sonic، یک ویرایشگر/دستیار نوشتاری مجهز به هوش مصنوعی نیز باز کنید.

ChatSonic می تواند کد بنویسد و همچنین می تواند برای تولید تصاویر هوش مصنوعی استفاده شود.

شرکت مادر WriteSonic همچنین ابزارهای نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی و ربات‌های چت سفارشی را ارائه می‌کند که می‌توانید در مجموعه داده‌های خود آموزش دهید.

6. جاسپر

جاسپر یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی مشترک برای مشاغل، بازاریابان و برندها است.

برای ایجاد محتوای بازاریابی، پیش‌نویس‌های اولیه، صفحات فرود و کپی تبلیغات، می‌تواند با صدا و سبک برند شما سازگار شود.

جاسپر بر روی GPT 3.5 و مدل های سفارشی درک زبان طبیعی آن آموزش دیده است. این برای بازاریابان و نویسندگان طراحی شده است و می تواند به کسب و کارها کمک کند تا مطالب بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی را در صورت تقاضا تولید کنند.

همچنین ابزارهایی برای تولید تصاویر هوش مصنوعی، ترجمه محتوا به بیش از 30 زبان، کتابخانه الگو، و آموزش حافظه برند و سبک ارائه می دهد.

7. کمک خلبان

Copilot توسط GitHub یک دستیار کدنویسی است که توسط ChatGPT پشتیبانی می شود. شما یک درخواست را به زبان ساده وارد می‌کنید و کدی را برای مطابقت با دستورالعمل‌های شما می‌نویسد.

می تواند در محبوب ترین زبان ها و کتابخانه های کدنویسی کد بنویسد. همچنین می توانید آن را در ویرایشگر کد موجود خود ادغام کنید تا در صورت نیاز کدهای درخواستی تولید کنید.

CoPilot در OpenAI Codex آموزش دیده است تا کد و کل توابع را در زمان واقعی پیشنهاد دهد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با اطمینان کد را عیب یابی کنند، نمونه ها را جستجو کنند، کمک بلادرنگ دریافت کنند و موارد دیگر.

یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس است، پس از آن برنامه های ماهانه از 10 دلار شروع می شود.

8. هوش مصنوعی شخصیت

Character AI یک جایگزین سرگرم کننده و مفید ChatGPT است. این به شما اجازه می دهد تا شخصیت های مختلفی را برای چت ربات هوش مصنوعی ایجاد کنید و با آن شخصیت ها تعامل کنید.

پاسخ‌های هوش مصنوعی متناسب با شخصیتی که ایجاد کرده‌اید تنظیم می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از حالت سریع کاراکتر بسازند یا حالت پیشرفته‌تری را انتخاب کنند که شامل چت‌های نمونه و پیام‌های نمونه است.

این پلتفرم همچنین به شما امکان می دهد ویژگی های شخصیت را تعریف کنید و شخصیت خود را بر اساس چت ها آموزش دهید. شما می توانید یک صدا و سبک برای شخصیت انتخاب کنید و آن را خصوصی یا عمومی نگه دارید.

با این حال، Character AI به شما هشدار می‌دهد که این شخصیت‌ها ممکن است دروغ بگویند و با اطمینان چیزهایی را بسازند، بنابراین خروجی آنها نباید واقعی باشد.

هوش مصنوعی شخصیت می تواند برای ایجاد شخصیت های مشتری، نوشتن با لحن ها و سبک های مختلف، توسعه دیالوگ ها، ایجاد اسکریپت و موارد دیگر بسیار مفید باشد.

9. ماکت

Repilka AI یک ربات چت است که می توانید آن را به عنوان مربی شخصی، مشاور، مربی انگیزشی، دوست، شریک گوش دادن و موارد دیگر آموزش دهید.

می توانید یک شخصیت هوش مصنوعی بسازید، ظاهری را انتخاب کنید و شروع به صحبت کنید. سپس می توانید شخصیت را مربیگری کنید و با تعامل با آن، امتیاز کسب کنید.

Replika همراهی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که می‌توان با پیوستن به شخصیت هوش مصنوعی در واقعیت افزوده (AR) به سطح بعدی رفت. می توانید از شخصیت درخواست کنید که برای شما نیز سلفی بفرستد.

هوش مصنوعی به اینترنت دسترسی ندارد و مانند سایر ابزارهای هوش مصنوعی روی مجموعه داده های بزرگ آموزش داده نمی شود. با این حال، در مورد رفتار انسان آموزش دیده است و می تواند مشاوره دوستانه ارائه دهد یا به عنوان یک پست شنیداری عمل کند.

10. Amazon CodeWhisperer

مشابه Copilot، CodeWhisperer توسط Amazon یک دستیار هوش مصنوعی برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان است.

این برنامه بر روی میلیاردها خط کد آموزش داده شده است و می تواند به شما در نوشتن کد سریعتر و بهتر کمک کند. با محبوب ترین زبان های برنامه نویسی، پلت فرم AWS و چندین محیط توسعه یکپارچه محبوب (IDE) کار می کند.

استفاده از آن برای افراد رایگان است و تولید کد نامحدود را ارائه می دهد. همچنین هر ماه حداکثر 50 اسکن امنیتی رایگان از کد خود دریافت می کنید.

حتی اگر برای کار با پلتفرم AWS بهینه شده است، فقط به خدمات آمازون محدود نمی شود. می توانید کد خود را بردارید و از آن در هر جایی که دوست دارید استفاده کنید.

CodeWhisperer یک منبع عالی برای توسعه دهندگان به منظور افزایش بهره وری و نوشتن کد با اطمینان فراهم می کند.

ابزارهای جایزه

ChatGPT یک هوش مصنوعی مبتنی بر متن است که از پردازش زبان طبیعی استفاده می کند. با این حال، هوش مصنوعی را می توان برای موارد بسیار بیشتری از تولید پاسخ های متنی استفاده کرد.

در اینجا چند ابزار وجود دارد که می‌تواند به شما در استفاده از هوش مصنوعی به روش‌هایی بیشتر از متن ساده کمک کند.

11. Bing Image Creator

ابزار Bing Image Creator که توسط Dall-E پشتیبانی می‌شود، به شما امکان می‌دهد با ارائه ورودی متن ساده، تصاویر را با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنید.

می توانید از آن به صورت رایگان برای تولید تصاویر استفاده کنید. هر کاربر روزانه 25 تقویت دریافت می کند که به شما امکان می دهد تصاویر را سریعتر ایجاد کنید. به محض تمام شدن بوست ها، تولید تصویر کندتر می شود.

Bing Image Creator بسیار سریعتر از Dall-E است، حتی زمانی که اعتبار شما تمام شود.

کیفیت تصاویر به میزان توصیفی بودن درخواست شما بستگی دارد. مانند اعلان های Dall-E، می توانید یک سبک را انتخاب کنید، یک سناریوی دقیق ارائه دهید، صحنه را تنظیم کنید، و رنگ ها و تم های هنری را برای تصویر انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید آموزش ما در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر در وردپرس را مشاهده کنید.

12. دستور زبان

هوش مصنوعی نه تنها به شما کمک می‌کند تا ایده‌های پست وبلاگ، ایجاد خطوط کلی مقاله و انجام تحقیق را به شما ارائه دهد. همچنین می تواند به شما کمک کند بهتر بنویسید.

Grammarly یک دستیار نوشتن با هوش مصنوعی است که در همه جا کار می کند، از جمله در ویرایشگر پست وردپرس.

در حین نوشتن، محتوای شما را تصحیح می کند، دستور زبان را بررسی می کند و املا را تصحیح خودکار می کند. مهمتر از آن، به شما کمک می کند سبک نوشتن خود را برای صداها و احساسات مختلف تنظیم کنید.

Grammarly همچنین تغییراتی را توصیه می‌کند تا محتوای شما خواناتر شود، از کلیشه‌ها اجتناب شود و طبیعی‌تر یا محاوره‌ای به نظر برسد.

این برنامه برای همیشه رایگان است، و همچنین می توانید هر زمان که بخواهید آن را ارتقا دهید تا قفل ویژگی های قدرتمندتر را باز کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بهترین جایگزین ChatGPT را برای امتحان پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات ما را برای استفاده از OpenAI در وب سایت وردپرس خود ببینید یا انتخاب های متخصص ما را برای بهترین افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوکLeave a Reply

مطالب مرتبط

خدمات سئو سایت حرفه ای برای مدیریت درست مشتریانخدمات سئو سایت حرفه ای برای مدیریت درست مشتریان

می‌دانید چرا همه مسیرهای بهینه‌سازی وضعیت کسب‌وکار شما در فضای دیجیتال از سایت و خدمات سئو سایت حرفه ای شما آغاز می‌شود؟ چون اولین کانالی که مخاطبان برای برقراری ارتباط

اصول بازاریابی چیست؟ | 10 اصل بازاریابی و فروش حرفه ایاصول بازاریابی چیست؟ | 10 اصل بازاریابی و فروش حرفه ای

همانطور که در مقاله توضیح داده شده است بازاریابی چیست؟ من در مورد آن صحبت کردم، بازاریابی به تمام اقداماتی اطلاق می شود که منجر به فعالیت هایی از طرف