سرزمین سئو مقالات سایت प्रष्टाव अप तिक्टक उन्टेस अपने शुद् رقیب اینستاگرام برای اشتراک گذاری عکس

प्रष्टाव अप तिक्टक उन्टेस अपने शुद् رقیب اینستاگرام برای اشتراک گذاری عکس

प्रष्टाव अप तिक्टक उन्टेस अपने शुद्  رقیب اینستاگرام برای اشتراک گذاری عکس post thumbnail image


پس از انتشار شایعات مختلف در مورد عرضه رقیب tik tok برای اینستاگرام، این شرکت بالاخره اپلیکیشن TikTok Notes را برای برخی از کاربران اندروید و iOS در دسترس قرار داد. کاربران این اپلیکیشن می توانند تصاویر ثابت خود را نمایش دهند. امکان استفاده از اکانت های فعال نیز وجود دارد.

اگرچه TikTok Notes هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما بر اساس گزارش رسانه ها، این برنامه اکنون در نسخه کانادایی Google Play و اپ استور در دسترس است. به نظر می رسد انتشار تدریجی اپلیکیشن Notes اتفاق عجیبی نیست.

اپلیکیشن TikTok Notes برای رقابت با اینستاگرام منتشر شده است

برخلاف نسخه اصلی برنامه TikTok، می‌توانید مجموعه‌ای از پست‌ها را در کنار یکدیگر در فید TikTok Notes ببینید. البته انتظار می رود با کلیک بر روی هر پست بتوانید به صفحه اختصاصی آن رفته و آن را در صفحه کامل مشاهده کنید و در صورت تمایل به آن پاسخ دهید.

اپلیکیشن tik tok شبیه اینستاگرام است. به عنوان مثال، این برنامه همچنین از فیدهای زمان و الگوریتم، کنترل های مختلف در قسمت نظرات و ابزار نوار (Carousel) برای نمایش تصاویر استفاده می کند. همچنین ابزارهایی برای ویرایش آسان عکس ها در داخل برنامه وجود دارد و می توانید مشخص کنید چه کسانی پست شما را ببینند. همچنین امکان نوشتن پست وجود دارد.

برای دانلود TikTok Notes می توانید به وب سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید تا در همان پلتفرم به اپ استور هدایت شوید. همچنین می‌توانید مستقیماً به صفحه برنامه در فروشگاه Google Play یا Apple Store بروید.

با توجه به اینکه اینستاگرام با معرفی بسیاری از ویژگی های تیک تاک در اپلیکیشن خود توانست دوباره توجه جوانان را به پلتفرم خود جلب کند، باید دید که پاسخ تیک تاک نیز متقابل خواهد بود.مطالب مرتبط