سرزمین سئو مقالات سایت ۴ روش استفاده از GPT-4 به‌صورت رایگان

۴ روش استفاده از GPT-4 به‌صورت رایگان

۴ روش استفاده از GPT-4 به‌صورت رایگان post thumbnail image


برای استفاده از GPT-4 در سایت openai.com لازم است نسخه پلاس ChatGPT را خریداری کنید که ماهانه 20 دلار هزینه دارد. در این مقاله به ۴ روش استفاده از GPT-4 به‌صورت غیرمستقیم و بدون خرید اکانت دلاری می‌پردازیم.

 

١. سایت Forefront.ai

در این سایت می‌توانید به‌صورت رایگان از امکانات چت با GPT-4 بهره‌مند شوید. برای این کار کافی است به آدرس بروید و کار را شروع کنید.

 

۲. استفاده از Bing مایکروسافت

سرویس بینگ مایکروسافت استفاده از سرویس ChatGPT نسخه ۴ را فراهم کرده است. کافی است به آدرس بروید. اگر با موبایل هستید، به شما پیشنهاد داده می‌شود که اپلیکیشن Bing را نصب کنید. اگر با کامپیوتر این صفحه را باز کنید به شما گفته می‌شود لازم است مرورگر Microsoft Edge را باز کنید.

البته شاید با پیامی مواجه شوید که Safe Search اجازه استفاده از هوش مصنوعی را نمی‌دهد. در این حالت در تنظیمات Edge گزینه Safe Search را روی گزینه Off بگذارید.

 

۳. سایت POE

POE یک برنامه چت‌بات است که توسط Quora توسعه‌یافته است و برای دسترسی کاربران به مدل‌های مختلف AI تولید متن طراحی شده است. دسترسی رایگان به GPT-۴ و ۵ مدل دیگر هوش مصنوعی آن هم با شرایط بسیار راحت ثبت‌نام، همگی در سایت POE فراهم شده است. کافی است به آدرس و از امکانات این سایت استفاده کنید.

 

4. سایت Huggingface.co

هنگامی که وارد این پلتفرم به آدرس می‌شوید، به‌سادگی سوال خود را وارد کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. مدل ChatGPT-4 به‌سرعت به شما پاسخ می‌دهد. این فرایند بی‌دردسر به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به اشتراک ChatGPT Plus GPT-4 را امتحان کنید.

 

در این مقاله با بررسی روش‌های مختلف استفاده از GPT-4 بدون پرداخت هزینه پرداختیم. امیدواریم از این امکان فوق‌العاده استفاده کنید، هرچند که پیشنهاد ما استفاده از نسخه پلاس است.

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

Leave a Reply

مطالب مرتبط

آموزش تولید محتوا با چت جی پی تی – راهنمای جامعآموزش تولید محتوا با چت جی پی تی – راهنمای جامع

chatGPT نوعی ربات هوش مصنوعی است که جهان را زیرورو می‌کند. این ربات قدرتمند در تمام صنایع به‌خصوص برای تولیدکنندگان تحول و تغییر عظیمی را ایجاد کرده است. تولید محتوا

ربات رومیزی دالی الهام گرفته از شخصیت والی-ئی پیکسارربات رومیزی دالی الهام گرفته از شخصیت والی-ئی پیکسار

اگر قرار باشد در آینده تسلیم ربات‌ها شویم امیدواریم که همه آن‌ها مانند دالی دوست‌داشتنی به نظر برسند! ربات رومیزی دالی با چشم‌های گرد و پراحساس خود توانایی بالایی در