سرزمین سئو مقالات سایت یک پزشک استرالیایی با درمان ابتکاری خود از سرطان مغز جان سالم به در برد

یک پزشک استرالیایی با درمان ابتکاری خود از سرطان مغز جان سالم به در برد

یک پزشک استرالیایی با درمان ابتکاری خود از سرطان مغز جان سالم به در برد post thumbnail image


ریچارد اسکولر، یک پزشک استرالیایی که حدود یک سال پیش به سرطان مغز پایان‌دهنده مبتلا شده بود، تحت درمان پیشگامانه خود قرار گرفت و اکنون پس از آخرین آزمایش، می‌گوید که نشانه‌هایی از بازگشت سرطان در مغزش دیده شده است. نمی توانم درمان اسکولیر در سال جاری بر اساس تحقیقات خودش در مورد ملانوما بود. این پزشک از گلیوبلاستوما رنج می برد، نوعی سرطان که در عرض یک سال بیشتر بیماران را می کشد.

به گزارش بی بی سی، نتایج ام آر آی دکتر و استاد دانشگاه سیدنی، ریچارد اسکولیر، نشان می دهد که پس از حدود یک سال، هیچ نشانه ای از بازگشت سرطان به مغزش دیده نمی شود. پروفسور اسکولیر یکی از معتبرترین پزشکان استرالیا است و به دلیل تحقیقات ارزشمند خود در مورد سرطان ملانوما به عنوان فرد سال استرالیا شناخته شد.

درمان یک پزشک استرالیایی با استفاده از تحقیقات سرطان او

تحقیقات ریچارد اسکولیر و همکارش جورجینا لانگ در مورد ایمونوتراپی، که از سیستم ایمنی بدن برای حمله به سلول های سرطانی استفاده می کند، به طور چشمگیری شرایط را برای بیماران پیشرفته ملانوم در سراسر جهان بهبود بخشیده است. این همان تحقیقاتی است که پروفسور لانگ به همراه تیمی از پزشکان برای درمان ریچارد اسکولیر استفاده کردند.

ریچارد اسکولیر و همکارش جورجینا لانگ

مطالعه اسکولیر و تیم محققانش نشان داد که در فرآیند درمان ملانوم، زمانی که ایمونوتراپی با ترکیبی از داروها استفاده می شود و همچنین زمانی که این ترکیبات قبل از هر عمل جراحی برای برداشتن تومور استفاده می شود، می تواند بهتر عمل کند. بنابراین، سال گذشته، پروفسور اسکولیر اولین بیمار مبتلا به سرطان مغز بود که قبل از جراحی تحت ایمونوتراپی ترکیبی قرار گرفت.

این درمان می تواند به حدود 300000 نفری که هر ساله به سرطان مغز مبتلا می شوند در سراسر جهان کمک کند. البته پروفسور اسکولیر و پروفسور لانگ می گویند که شانس دستیابی به درمان کامل هنوز کم است، اما امیدوارند که این درمان بتواند طول عمر بیمار را افزایش دهد و به زودی برای آزمایشات بالینی بر روی بیماران گلیوبلاستوما مورد استفاده قرار گیرد.

آنها در حال حاضر در حال بررسی یک مقاله علمی هستند که به چند هفته اول درمان پروفسور اسکولیر می پردازد، اما پروفسور لانگ اصرار دارد که هنوز راه زیادی برای ایجاد یک دوره درمانی معتبر در پیش دارند.

مطالب مرتبط

نگاهی به داده‌های نظرسنجی Influencer Marketing Factory و بررسی رونق Social Commerce 2024نگاهی به داده‌های نظرسنجی Influencer Marketing Factory و بررسی رونق Social Commerce 2024

تجارت اجتماعی یا Social Commerce یک مفهوم مدرن و در مسیر تحول دهه‌های اخیر است که ارتباطات و تجارت مستقیم را در شبکه های اجتماعی امکان پذیر می‌کند، و نیاز

بازاریابی چیست؟ تعریف مارکتینگ از نگاه 16 متخصص برتربازاریابی چیست؟ تعریف مارکتینگ از نگاه 16 متخصص برتر

“بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟” این سوال شاید عجیب ترین سوال ممکن باشد آنهم در دوره ای که واژه‌ بازاریابی، در گستره لغات روزمره بسیاری از ما جای گرفته است و