سرزمین سئو مقالات سایت چگونه در گوگل صفحه داشته باشیم و صفحه بسازیم؟

چگونه در گوگل صفحه داشته باشیم و صفحه بسازیم؟

چگونه در گوگل صفحه داشته باشیم و صفحه بسازیم؟ post thumbnail image


واقعیت این است که پرسیدن سوالاتی مانند نحوه داشتن یک صفحه گوگل یا نحوه ایجاد یک صفحه گوگل اشتباه است. افرادی که چنین سوالاتی در ذهن خود دارند اغلب ماهیت گوگل را درک نمی کنند و با نحوه کار این سایت آشنایی ندارند.

گوگل چه سایتی است؟

گوگل یک موتور جستجو است. کار موتورهای جستجو نظارت بر کل اینترنت و محیط وب و یافتن و رتبه بندی سایت هایی است که قبلا ایجاد شده اند تا زمانی که کاربران می خواهند چیزی را بیابند از طریق جستجو به آن سایت برسند.

بنابراین آنچه در نتایج گوگل می بینیم صفحات گوگل نیستند، بلکه سایت هایی هستند که به طور مستقل ایجاد شده اند و گوگل این سایت ها را پیدا کرده و رتبه بندی می کند و به ترتیبی بسیار مرتبط و منصفانه به کاربران خود نمایش می دهد تا کاربر بتواند آنها را در این امکان وجود دارد که به هدف خود و اطلاعاتی که به دنبال آن هستید برسید.

چگونه در گوگل دیده شویم؟

برای رتبه در گوگل ابتدا باید یک سایت داشته باشید. اگر هنوز وب سایتی برای کسب و کار خود ایجاد نکرده اید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا به شما در ایجاد وب سایت کمک کنیم.

در واقع سوال “چگونه یک صفحه در گوگل ایجاد کنیم” باید به این صورت مطرح شود: چگونه یک سایت برای نمایش در گوگل طراحی کنیم؟

پاسخ ساده است: شما باید سایت خود را بهینه طراحی کنید. طراحی یک وب سایت آسان است، اما طراحی یک وب سایت بهینه چندان آسان نیست. بنابراین پیشنهاد می کنیم طراحی وب سایت خود را به یک تیم حرفه ای و مجرب به خصوص در زمینه سئو بسپارید.

از کجا شروع به دیدن سایت خود در نتایج کنیم؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل موضوع بسیار مفصلی است که قبلا در سایت توضیحات لازم را ارائه کرده ایم. برای دریافت پاسخ این سوال مقاله مورد نظر در سایت را مطالعه کنید.

بنابراین نتیجه می گیریم که ایجاد صفحه در گوگل منطقی نیست، زیرا مانند اینستاگرام نیست و چیزی به نام ایجاد صفحه در گوگل وجود ندارد. زیرا گوگل یک شبکه اجتماعی نیست، بلکه یک موتور جستجو است.

این خدمات ممکن است برای شما مفید باشد

Leave a Reply

مطالب مرتبط

لاراول چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟ + کاربردهالاراول چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟ + کاربردها

لاراول چیست؟‌ لاراول، چارچوب متن‌باز برنامه‌نویسی وب با زبان PHP و عصای دست توسعه‌دهندگان بک‌اند است. این چارچوب برای طراحی وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی وب پیچیده، به‌ویژه آن‌هایی که با