سرزمین سئو مقالات سایت وردپرس دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را به فروش می‌رساند!

وردپرس دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را به فروش می‌رساند!

وردپرس دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را به فروش می‌رساند! post thumbnail image


وردپرس اخیرا در یک طرح ویژه اعلام کرده‌است؛ که دامنه‌های سایت ١٠٠ ساله را با پشتیبانی ٢۴ ساعته، هاستینگ مدیریت‌شده و دیگر ویژگی‌های که در زیرخواهیدخواند و با قیمتی رقابتی به فروش می‌رساند.
اما وردپرس چه چیزی را می‌خواهد بفروشد؟

برنامه ١٠٠ ساله وردپرس چیست؟

حداکثر زمان دوره ثبت دامنه‌ها ١٠ سال است؛ بنابراین بسیار غیر معمول است که بتوانید یک دامنه را برای ١٠٠ سال خریداری کنید.

اما وردپرس پیشنهاد خود را، برنامه ١٠٠ ساله می‌نامد. هزینه ثبت دامنه در این برنامه، ٣٨ هزار دلار آمریکا در نظر گرفته شده است. این مبلغ برای میزبانی (هاستینگ) و دامنه به ۳۸۰ دلار در سال می‌رسد.

برنامه ۱۰۰ وردپرس چه ویژگی‌هایی دارد؟

در بیانیه رسمی وردپرس، این ویژگی‌ها برای برنامه ۱۰۰ در نظر گرفته شده است:

  • دامنه فروخته شده برای ۱۰۰ سال امن و معتبر است.
  • پشتیبان‌گیری و بک‌آپ چندگانه در مراکز داده و در مکان‌های جغرافیایی مختلف انجام خواهد گرفت.
  • میزبانی وردپرس مدیریت شده و در سطح بالا در اختیار شما خواهد بود.
  • پهنای باند سایت شما نامحدود است. (این یعنی یک ترافیک نامحدود)
  • پشتیبانی اختصاصی و سفارشی که ۲۴ ساعت روز ۷ روز هفته در دسترس شما است.

برنامه ۱۰۰ ساله وردپرس برای چه کسانی مناسب است؟

وردپرس می‌گوید که این طرح برای افراد، خانواده‌ها و بنیانگذاران کسب‌وکارها است که می‌خواهند میراث خانواده یا شرکت خود را مستند كنند.

وردپرس در بیانیه خود این‌چنین توضیح می‌دهد:

  • خانواده‌هایی که می‌خواهند دارایی‌های دیجیتال‌شان مثل داستان‌ها، عکس‌ها، صدای عزیزان و ویدیوهایی که تاریخ خانوادگی آن‌ها را نشان می‌دهد را برای نسل‌های آینده حفظ كنند.
  • بنیان‌گذاران کسب‌وکاری که می‌خواهند گذشته، حال و آینده شرکت خود را محافظت و ثبت كنند.
  • افرادی که به‌دنبال یک اقامت‌گاه آنلاین پایدار، منعطف و سفارشی هستند تا بتوانند خود را با تغییراتی که فناوری برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد، تطبیق دهند.

به نظر می‌رسد که منظور وردپرس همه افرادی است که می‌خواهند راهی پایدار برای دسترسی به داستان‌های خود داشته باشند.

مت مولنوگ (Matt Mullenweg) مدیرعامل وردپرس می‌گوید:

اگر بخواهید یک دامنه سایت همیشگی و یک خانه‌ی آنلاین مادام‌العمر در وب، به فرزندان و نوزادتان هدیه بدهید یا حتی متنی در وصیت‌نامه خود قرار دهید؛ تا مطمئن شوید که وبسایت و داستان زندگی شما برای نسل‌های آینده در دسترس است؛ این طرح به‌طور حتم برای شما مناسب است.

امیدوارم این طرح مردم و شرکت‌ها را وادار کند تا به دنبال ساخت چیزی برای طولانی‌مدت باشند.

ثبت نام در این طرح WordPress خیلی آسان است و متقاضیان دامنه‌های ۱۰۰ ساله کافی است تا فرمی را در سایت WordPress.com پر كنند و درخواست خرید بدهند.
اما شما خودتان حاضر هستید برای خرید یک دامنه این مقدار هزینه کنید؟ این طرح برای یک ایرانی تقریبا 2 میلیارد تومان هزینه خواهد‌داشت، کدام کسب‌وکار این مقدار هزینه تنها برای دامنه‌ سایتش خواهد کرد؟

Leave a Reply

مطالب مرتبط

آیا هوش مصنوعی تهدیدی برای آینده شغلی شما است؟آیا هوش مصنوعی تهدیدی برای آینده شغلی شما است؟

چند ماه گذشته، شاهد دستاوردهای چشمگیری در حوزه فناوری هوش مصنوعی بودیم. از جمله این دستاوردها، می‌توان به چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT با قابلیت نوشتن مقاله و Stable Diffusion با

هاست ایران چیست و چه کاربردی دارد؟ + ویژگی‌ها و راهنمای خریدهاست ایران چیست و چه کاربردی دارد؟ + ویژگی‌ها و راهنمای خرید

هاست ایران چیست؟ این سرویس میزبانی با دیتاسنترهایی در موقعیت ایران،‌ حکایت طعم چای ایرانی را دارد. چای ایرانی در ابتدا کمی تلخ است. بااین‌حال اگر خسته باشید، به‌جانتان می‌چسبد