سرزمین سئو مقالات سایت نمایشگاه متافو و گام بلند هلدینگ حمل کاری – هفته‌نامه شنبه

نمایشگاه متافو و گام بلند هلدینگ حمل کاری – هفته‌نامه شنبه

نمایشگاه متافو و گام بلند هلدینگ حمل کاری – هفته‌نامه شنبه post thumbnail image


نمایشگا‌ه‌های تخصصی در هر حوزه به نوعی چکیده وضعیت همان حوزه در طول یک سال هستند. بر همین اساس نمایشگاه متافو را نیز می‌توان خلاصه‌ای از فعالیت‌های یک ساله صنعت فولاد دانست. استقبال بی نظیر از نمایشگاه متافوی امسال نیز نمی‌تواند دلیلی جز این داشته باشد. هلدینگ حمل کاری نیز به عنوان یکی از شرکت‌های حامی بیستمین نمایشگاه تهران متافو (آذر ۱۴۰۲) حضور فعالی در این نمایشگاه تخصصی داشت. این هلدینگ و ۳ شرکت زیرمجموعه آن در ۴ روز برگزاری نمایشگاه میزبان صنتعگرانی از ایران و کشورهای خارجی از جمله چین، ترکیه و کشورهای همسایه بود. به طوریکه ماحصل این حضور، به روز کردن برنامه‌های توسعه‌ای این هلدینگ در حوزه تولید، صادرات و بازرگانی بود تا گام بلندی برای یک سال آینده برداشته شود.

حضور در نمایشگاه برای افزایش ارتباط و گفتگوی رو در رو با مشتریان

مدیرعامل هلدینگ حمل کاری با اشاره به اهداف حضور در نمایشگاه متافو گفت: نمایشگاه های تخصصی مانند متافو بستر مناسبی را برای ارتباط هر چه بیشتر با فعالان هر حوزه فراهم کرده و این امکان را فراهم می‌کند که شرکت ها با مشتریان بی الفعل و بی القوه خود از نزدیک دیدار داشته باشند.

حمل کاری، نمایشگاه امسال متافو را ارزشمند ارزیابی کرده و گفت: سطح امسال نمایشگاه متافو بالا بود و بیشتر شرکت های مطرح حوزه فلزات و فولاد به همراه رسانه های تخصصی این حوزه حضور فعالی را داشتند.

وی افزود: بازدید از این نمایشگاه نیز در سطح بالایی بود و شرکت های خارجی مطرح در این حوزه نیز برای بازدید از توانمندی های شرکت های ایرانی به این نمایشگاه آمده بودند.

مدیرعامل هلدینگ حمل کاری نمایشگاه امسال متافو را گام بلند برای رشد و توسعه شرکت‌های زیرمجموعه عنوان کرد و گفت: با توجه به بازخوردهای نمایشگاه و نظرات مشتریان، تغییرات عمده ای را در برنامه‌های آتی این شرکت انجام خواهیم داد و برنامه توسعه ای هلدینگ حمل کاری در زمینه رشد تولید و افزایش صادرات به روزرسانی خواهد شد.

حمل کاری در پایان برگزاری هدفمند و مستمر نمایشگاه متافو را مثبت ارزیابی کرده و این نمایشگاه را نمونه ای کامل از توانمندی های شرکت های ایرانی در زمینه تولید و صادرات محصولات فلزی و فولادی عنوان کرد.

سردیس مرد آفریقایی، گل سرسبد نمایشگاه متافو

هلدینگ حمل کاری با تلفیق عملی هنر و صنعت و با استفاده از توانمندی های کارکنان خود و محصولات تولیدی این شرکت، سردیس مرد آفریقایی را به عنوان یک اثر هنری ساخت این هلدینگ به نمایشگاه آورد. این اثر هنری از همان روز نخست نمایشگاه مورد تحسین بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته و در فضای مجازی به عنوان یکی از سمبل‌های نمایشگاه متافو  امسال معرفی شد.

گفتنی است، طراحی و ساخت این سردیس که الهام گرفته از طرح صورت مرد آفریقایی است، در طول مدت ۴ ماه به طور کامل در زیرمجموعه های تولیدی هلدینگ حمل کاری انجام شده است.  برای ساخت سردیس مرد آفریقایی از ۴۶۰۰ قطعه فلزی استفاده شده است که شامل لوله های ۲۸ با ضخامت یک میلیمتر می شوند. این اثر هنری حدود ۲ تن و ۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد و در ساخت آن از بیش از ۳۰ هزار نقطه جوش استفاده شده است.

هلدینگ حمل کاری و ۴ دهه فعالیت صادقانه در صنعت فولاد

هلدینگ حمل‌کاری به عنوان یک مجموعه سرمایه‌گذاری و صنعتی، با هدف سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف صنعتی و مالی، افزایش تولید، اشتغالزایی و اعتلای صنعت کشور با پیشینه واردات و تجارت و با بیش از ۴ دهه سابقه درخشان در حوزه‌های صنعتی، از جمله هلدینگ‌های فعال و شناخته شده در زمینه صنعت و تجارت به خصوص در حوزه فولاد به شمار می رود.

مجموعه تولیدی هلدینگ حمل کاری شامل ۴ هکتار زمین می شود که در فاز بعدی ۲ هکتار نیز به این مجموعه تولیدی اضافه خواهد شد. در این ۶ هکتار، ۱۲ خط تولید در ۲ شیفت به فعالیت می پردازند و ۲ خط تولیدی نیز در فاز بعدی به این تعداد خط تولید اضافه خواهد شد.

 

 

شرکت های زیرمجموعه هلدینگ حمل کاری

گروه صنعتی آریا سهند تبریز و شرکت گسترش فولاد حامد از جمله اصلی ترین تولیدکننده های انواع مقاطع فولادی شامل لوله، قوطی، بیضی و پروفیل سبک، لوله مبلی و همچنین پروفیل سنگین و گالوانیزه در کشور هستند. به طوریکه این هلدینگ به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی لوله و پروفیل مورد نیاز برای صنایع پایین دستی محسوب می شود.

هلدینگ حمل کاری و شرکت بازرگانی آریا استیل زرین به عنوان نماینده انحصاری محصولات کارخانه فولاد آذربایجان و میلگرد میانه، تنها شرکت بازرگانی است که به عرضه این محصولات باکیفیت میلگرد این کارخانه در بازار ایران اقدام کرده است.

 

ارتباط با هلدینگ حمل کاری

برای ارتباط با هلدینگ حمل کاری و خرید محصولات تولیدی و عرضه شده توسط شرکت‌های تابعه این هلدینگ می توانید از طریق سایت رسمی هلدینگ حمل کاری به آدرسhmkholding.com  و یا شماره تماس ۰۴۱۳۳۱۰۸۰۰۰ اقدام نمایید.

 

Leave a Reply

مطالب مرتبط

ما با شرکت هایی کار می کنیم که برای خارجی ها تبلیغ می کنندما با شرکت هایی کار می کنیم که برای خارجی ها تبلیغ می کنند

عباس محمدیان، مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل اینکه منجر به خروج ارز از کشور و حتی تامین منابع مالی غیرمتعهدها شده است،

نیاز مبرم کشورها به ساخت زیرساخت اختصاصی هوش مصنوعی از نظر مدیرعامل NVIDIAنیاز مبرم کشورها به ساخت زیرساخت اختصاصی هوش مصنوعی از نظر مدیرعامل NVIDIA

دبی در حالی میزبان نمایشگاه سراسری دولت‌ها بود که در یکی از مهم‌ترین جلسات این نشست، جنسن هوانگ، مدیرعامل شرکت NVIDIA، به گفت‌وگو دربارۀ لزوم توسعۀ هوش مصنوعی میان کشورهای

هند اولین ماهواره چند منظوره خود، INSAT-1 را پرتاب کردهند اولین ماهواره چند منظوره خود، INSAT-1 را پرتاب کرد

10 آوریل 1982، هند اولین ماهواره چندمنظوره خود را به نام INSAT-1 پرتاب کرد. از این ماهواره هم برای ارتباطات و هم برای پیش‌بینی آب و هوا استفاده می‌شد. سازمان