سرزمین سئو دسته‌بندی نشده نظرسنجی و یادداشت صوتی برای کانال‌های Broadcast

نظرسنجی و یادداشت صوتی برای کانال‌های Broadcast

نظرسنجی و یادداشت صوتی برای کانال‌های Broadcast post thumbnail image


پیام رسان واتس اپ اخیرا اعلام کرد که به بخش محبوب کانال های انتشار یا همان کانال‌های برادکست (Broadcast Channels)، یک سری ویژگی جدید اضافه می کند.

از جمله امکان گذاشتن نظرسنجی‌های آنلاین، یادداشت‌های صوتی و روشی جدید برای اشتراک گذاری مطالب کانال‌های عمومی در استوری واتس آپ یا همان (Status) شخصی مخاطبان، اضافه می شود.

اول از همه، با نظرسنجی شروع می کنیم.

حالا مدیر یا ادمین کانال های برادکست، با وجود این قابلیت جدید می تواند نظرسنجی ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد.

به کمک قابلیت نظرسنجی، روش جدیدی از مشارکت گروهی و راهی برای بررسی احساسات مخاطبان در مورد موضوعات خاص، به ادمین های این کانال ها ارائه می شود.

نظرسنجی ها در کانال‌ها بطور آنلاین نمایش داده می‌شوند. یعنی شمارش آرا بطور دائم در حال بروزرسانی است و در سمت راست نمایشگر شما نشان داده می شوند.

قابلیت نظرسنجی، راهی ساده و بی زحمت را برای تعامل بیشتر و تقویت ارتباط با اعضای کانال، فراهم می‌کند. 

 اضافه شدن نظرسنجی‌ها به پیام رسان واتس اپ، مثل خیلی از امکانات دیگر لازم و ضروری بود. پس منتظر باشید که به زودی در کانال‌های واتس اپی خودتان انواع نظرسنجی‌ها را استفاده و مشاهده کنید.

یادداشت های صوتی، یک قابلیت خلاقانه

یادداشت های صوتی، قابلیت خلاقانه دیگری است که واتساپ برای ادمین‌های کانال‌ها ایجاد کرده تا اعضای گروه خود را سرگرم کنند.

 به نظر می رسید که اخیرا ارسال پیام‌های صوتی از محبوبیت چندانی برخوردار نباشد، اما این قابلیت می تواند راه موثر و مفیدی برای افراد مشهور مانند خواننده اسپانیایی بد بانی (Bad Bunny) باشد، که در واتس اپ کانال مخصوص خودش را دارد؛ تا بتواند با طرفداران و مخاطبان خودش، بروز رسانی‌های منحصر به فرد و جذاب در مورد پروژه‌های آینده اش از تک‌آهنگ و  ویدیو موزیک را اشتراک گذاری کند.

به هر حال، هرچند دیر، اما این هم یکی دیگر از قابلیت های خلاقانه‌ای است که دری را بسوی فرصت‌های جدید ارتباطی در واتس اپ باز می کند.

یک قابلیت جذاب دیگر از واتس اپ

آخرین قابلیت اضافه شده به نرم افزار WhatsApp ، به اعضای کانال‌ها این امکان را می دهد تا پست ها و مطالب داخل کانال را به عنوان بروزرسانی وضعیت یا همان (Status Update) در استوری واتس اپ خودشان اشتراک گذاری کنند، البته این در صورتی که کانال، خصوصی نباشد.

برای این کار اگر چند ثانیه انگشت خود را بر روی پیام یا تصویر مورد نظرتان در داخل کانال قرار دهید و کمی نگه دارید، گزینه اشتراک‌گذاری آن در استوری واتس اپ برایتان نمایش داده می‌شود، که می تواند راه خوبی برای تبلیغ و جذب عضو برای کانال های عمومی و ترغیب افراد بیشتر برای عضو شدن در آن‌ها باشد.

واتس اپ شرمنده می‌کند!

از طرف دیگر، واتس اپ اعلام‌کرده که تعداد ادمین هایی را که کانال‌ها میتوانند داشته باشند را از یک نفر به شانزده نفر افزایش می‌دهد، که تاثیر  قابلیت بالا را حتی بیشتر می‌کند.

بی شک این بروزرسانی‌ها برای واتساپ مفید خواهند بود و به تعامل بیشتر در کانال های این پیام‌رسان قدیمی و پرطرفدار کمک زیادی می‌کنند. 

با افزایش کاربران واتس اپ به عنوان یک اپلیکیشن ۵ میلیاردی نفری، به ویژه در آمریکای شمالی، این قابلیت‌ها مسیر ارزشمندی را برای ارتباط با مخاطبان کانال شما پدید می‌آورند تا از آخرین اخبار مربوط به برند تجاری شما مطلع شوند.

با این اپدیت‌ها، محبوبیت پیام رسان واتس اپ هر روز بیشتر خواهد شد و هنوز بر سلطه خودش به عنوان پرطرفدارترین پیامرسان ادامه خواهد داد.

مطالب مرتبط

منابع آزمون pmp – راهنمای کامل شرکت در آزمون pmpمنابع آزمون pmp – راهنمای کامل شرکت در آزمون pmp

اگر جایی با کتاب‌ها یا دوره‌هایی تحت عنوان منابع آزمون pmp مواجه شدید و خواستید دربارهٔ‌ آن بیشتر بدانید این مقاله برای شماست. حتما خبر دارید که شرکت‌ها و سازمان‌ها