سرزمین سئو مقالات سایت نحوه خرید سایت از سایت آماده چگونه است ؟

نحوه خرید سایت از سایت آماده چگونه است ؟

نحوه خرید سایت از سایت آماده چگونه است ؟ post thumbnail image


اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را دارید و وارد سایت آماده شدید ولی نمی دانید بایستی چگونه سایت تان را از سایت آماده خریداری کنید همراه ما باشید تا راهنمای خرید سایت از سایت آماده را برایتان شرح دهیم و به صورت مرحله به مرحله و قدم به قدم کارهایی که بایستی انجام دهید را شرح دهیم .

راهنمای خرید سایت از سایت آماده

راهنمای خرید سایت از سایت آماده در چند مرحله و به صورت قدم به قدم شرح داده ایم پس همراه ما باشید . در ابتدا بایستی وارد بخش خرید سایت شوید . البته سایت آماده علاوه بر خرید سایت خدمات سئو ، پنل پیامکی و خرید هاست و دامنه به صورت جداگانه دارد :

قدم اول: انتخاب نوع سایت

اولین  قدم انتخاب نوع سایت است ، در سایت آماده ما قالب های مختلفی برای انواع سایت فروشگاهی ، خبری ، شرکتی و…. آماده کرده ایم که می توانید هر کدام از این فالب های آماده را انتخاب کنید و با کمترین هزینه سایتتان را تحویل بگیرید . امر.ز اکثر کسب و کارها دارای یک وب سایت هستند و از طرفی مشتری ها به سرچ و جستجوی آنلاین رغبت بیشتری نشان می دهند .

بعد از انتخاب قالب سایتتان نوبت به انتخاب پلن برای هاست و دامین تان می باشد .

قدم اول خرید سایت از سایت آماده

قدم دوم : انتخاب دامنه و هاست

قبل از هر کاری بایستی بسته به اسم برند تان نوع دامنه تان را انتخاب کنید دامنه همان آدرس سایت است مانند google.com یا digikala.com می باشد که در خرید سایت فاکتور مهمی را به شمار می رود چرا که هویت کسب و کارتان با اسم دامنه شکل می گیرد .

خوانایی دامنه ، راحتی نوشتن دامنه و …. از جمله نکاتی است که در انتخاب دامنه خوب به آن پرداخته ایم ، برای انتخاب دامنه می توانید از تیم سایت آماده کمک بگیرید تا بهترین دامنه ممکن را برای کسب و کارتان انتخاب کنند .

قدم دوم خرید سایت از سایت آماده

خرید هاست دومین مرحله از خرید وب سایت می باشد که بایستی  انجام دهید بعد از انتخاب دامنه مناسب ، نوبت خرید هاست می باشد معنی عامیانه هاست ، کامپیوتری با فضای رم و هارد مشخص و قدرت پردازشی مشخص است که می توانید با توجه به شرایط سایت تان رم ، هارد و cpu تان را انتخاب کنید .

بعد از انتخاب بسته مد نظرتان ، نام دامنه تان را وارد می کنید اگر دامنه تان را قبل ثبت کرده اید می توانید انتقال دهید برای انتقال دامنه کافیست با پشتیبانی سایت آماده تماس بگیرید تا کارهای انتقال دامنه تان را انجام دهند .

قدم دوم خرید سایت از سایت آماده

قدم سوم : پرداخت مبلغ

بعد از انتخاب پلن و دامنه ، پرداخت مبلغ آخرین مرحله است که بایستی انجام دهید . اگر از ما کد تخفیف دارید می توانید با اعمال کردن آن در این بخش می توانید از ما تخفیف بگیرید :

قدم سوم خرید سایت از سایت آماده

بعد از پرداخت ، تیم پشتیبانی سایت آماده با شما تماس خواهد گرفت و سایت شما حداکثر سه روزه آماده تحویل خواهد بود .

مطالب مرتبط

دی‌ام برد، رسانه تخصصی بازاریابی | dmboardارتباطات بازاریابی یا مارکام (Marketing Communication) چیست؟ دی‌ام برددی‌ام برد، رسانه تخصصی بازاریابی | dmboardارتباطات بازاریابی یا مارکام (Marketing Communication) چیست؟ دی‌ام برد

زمان مطالعه: 7 دقیقه مارکام از ترکیب دو کلمه‌ی marketing و communication به وجود آمده و به معنای ارتباطات بازاریابی است. در واقع مارکام به معنای جایگاه‌یابی برند در ذهن

شبکه Find My Device گوگل سرانجام اوایل هفته آینده راه‌اندازی خواهد شدشبکه Find My Device گوگل سرانجام اوایل هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد

گوگل برای مشتریان خود ایمیلی را ارسال کرده است که زمان راه‌اندازی شبکه Find My Device را فاش می‌کند. طبق این ایمیل، شبکه ردیابی موقعیت غول موتور جستجو یکشنبه یا