سرزمین سئو مقالات سایت نحوه اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس (روش آسان)

نحوه اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس (روش آسان)

نحوه اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس (روش آسان) post thumbnail image


آیا به دنبال راهی برای افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس هستید؟

لوگوهای سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر بلافاصله توسط مردم در سراسر جهان شناسایی می شوند. با افزودن این آیکون ها به منوهای خود، می توانید پروفایل های شبکه های اجتماعی خود را به شکلی چشم نواز که فضای زیادی را اشغال نمی کند تبلیغ کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که آیکون های رسانه های اجتماعی را به منوهای ناوبری وردپرس اضافه کنید.

چرا باید آیکون های رسانه های اجتماعی را به منوها اضافه کنید؟

با افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی به وب سایت خود، می توانید افراد را تشویق کنید تا از پروفایل های مختلف شبکه های اجتماعی شما بازدید کنند. این می تواند فالوورها و تعامل بیشتری را در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و موارد دیگر به ارمغان بیاورد.

یکی از گزینه ها این است که آیکون های رسانه های اجتماعی را به نوار کناری وردپرس یا یک منطقه آماده برای ویجت مشابه اضافه کنید. با این حال، زمانی که مردم می خواهند از یک صفحه جدید بازدید کنند، معمولا ابتدا به منوی پیمایش شما نگاه می کنند.

با افزودن آیکون‌های رسانه‌های اجتماعی به منوهای وردپرس، اغلب می‌توانید کلیک‌ها، تعامل و فالوورهای بیشتری را در تمام نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی خود دریافت کنید.

آیکون های رسانه های اجتماعی نیز می توانند توجه بازدیدکنندگان را بدون افزودن متن اضافی به منوهای شما جلب کنند. این به شما امکان می دهد تا تعداد زیادی پروفایل مختلف را در فضای کمی تبلیغ کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن آسان آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس بیندازیم.

آموزش تصویری

https://www.youtube.com/watch?v=9IM2-lGv4Fo

در WPBeginner مشترک شوید

اگر دستورالعمل های مکتوب را ترجیح می دهید، فقط به خواندن ادامه دهید. به سادگی از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید تا مستقیماً به روشی که می خواهید استفاده کنید بروید:

ساده ترین راه برای افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس استفاده از منوی تصویر است. این افزونه رایگان به شما امکان می دهد آیکون های تصویر را به منوهای ناوبری خود از جمله آیکون های اجتماعی اضافه کنید.

هنگام ایجاد آیکون های اجتماعی خود، می توانید از هر تصویری که در کتابخانه رسانه وردپرس آپلود کرده اید استفاده کنید.

به عنوان مثال، بسیاری از شرکت های برتر رسانه های اجتماعی آرم هایی را ارائه می دهند که می توانید در وب سایت خود از آنها استفاده کنید جعبه ابزار برند توییتر. همچنین می توانید نمادها را از کتابخانه های آنلاین مانند وب سایت Font Awesome دانلود کنید.

Menu Image همچنین با افزونه Font Awesome ادغام می شود. این به شما امکان می دهد تمام آیکون های Font Awesome را مستقیماً از داشبورد وردپرس مرور و وارد کنید، از جمله نمادهای تمام شبکه های اجتماعی اصلی. به همین دلیل توصیه می کنیم افزونه Font Awesome را نصب کنید.

برای دستورالعمل‌های دقیق در مورد نحوه تنظیم Font Awesome، لطفاً راهنمای ما را در مورد نحوه اضافه کردن آسان فونت‌های آیکون در قالب وردپرس خود ببینید.

مهم نیست که چگونه می خواهید نمادهای رسانه های اجتماعی را ارائه دهید، باید افزونه Menu Image را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، ممکن است بخواهید به اندازه نمادها نگاهی بیندازید و در صورت لزوم آنها را تغییر دهید. برای انجام این کار، باید به تصویر منو » تصویر منو.

هنگام ایجاد آیکون های اجتماعی خود، می توانید از هر یک از اندازه های پیش فرض تصویر وردپرس مانند تصویر کوچک، تصویر یا بزرگ استفاده کنید. Menu Image همچنین به شما امکان می دهد بین سه اندازه منحصر به فرد که به طور پیش فرض روی 24×24، 36×36 و 48×48 پیکسل تنظیم شده اند، انتخاب کنید.

این اندازه‌ها باید برای اکثر وب‌سایت‌های وردپرسی خوب کار کنند، اما می‌توانید با تایپ اعداد مختلف در قسمت‌های تصویر منوی اول، دوم یا سوم آنها را تغییر دهید.

پس از انجام این کار، روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

برای افزودن نمادها به منوی پیمایش، به این آدرس بروید ظاهر » منوها. به طور پیش فرض، وردپرس منوی اصلی سایت شما را نشان می دهد.

اگر می‌خواهید آیکون‌های رسانه‌های اجتماعی را به منوی دیگری اضافه کنید، فقط منوی کشویی «انتخاب یک منو برای ویرایش» را باز کنید.

سپس می توانید یک منو از لیست انتخاب کنید و روی “انتخاب” کلیک کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه ایجاد یک منوی جدید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه افزودن منوی ناوبری در وردپرس را ببینید.

برای شروع، باید هر پروفایل اجتماعی را به عنوان یک پیوند جدید به منوی خود اضافه کنید.

وقتی آماده شدید، برای گسترش بخش «پیوندهای سفارشی» کلیک کنید و سپس آدرس صفحه رسانه اجتماعی را که می‌خواهید استفاده کنید تایپ کنید. برای مثال، ممکن است URL گروه فیس بوک یا کانال یوتیوب خود را وارد کنید.

همچنین باید مقداری «متن پیوند» را تایپ کنید. در مرحله بعد، این گزینه را خواهید داشت که مکان ظاهر شدن این عنوان در منو را تغییر دهید یا حتی آن را به طور کامل مخفی کنید.

پس از انجام این کار، روی “افزودن به منو” کلیک کنید.

این مورد اکنون در ستون سمت راست ظاهر می شود.

برای افزودن یک نماد رسانه اجتماعی، به سادگی روی آیتم منوی جدید نگه دارید.

سپس، هنگامی که دکمه “منو تصویر” ظاهر شد، روی آن کلیک کنید.

توجه داشته باشید: اگر دکمه «منو تصویر» را نمی‌بینید، روی «ذخیره تغییرات» کلیک کنید. اکنون، هنگامی که ماوس را روی هر موردی در منو می‌برید، دکمه «تصویر منو» ظاهر می‌شود.

اکنون می توانید تصمیم بگیرید که از یک تصویر از کتابخانه رسانه وردپرس خود استفاده کنید یا از نماد ارائه شده توسط Font Awesome.

برای استفاده از نماد Font Awesome آماده، روی دکمه رادیویی در کنار “Icon” کلیک کنید.

سپس، “Fontawesome” را انتخاب کنید.

سپس می توانید روی “برندها” کلیک کنید.

اکنون تمام نمادهای مارک دار، از جمله نمادهای تمام شبکه های اجتماعی اصلی را خواهید دید. هنگامی که تصویری را که می خواهید استفاده کنید مشاهده کردید، کافی است روی آن کلیک کنید.

گزینه دیگر استفاده از نماد خود از کتابخانه رسانه وردپرس با انتخاب دکمه رادیویی “تصویر” است. سپس، روی پیوند “تنظیم تصویر” کلیک کنید.

اکنون می توانید یک تصویر از کتابخانه رسانه وردپرس انتخاب کنید یا یک فایل جدید را از رایانه خود آپلود کنید.

مهم نیست که نماد را از کجا دریافت کنید، Menu Image یک پیش نمایش در سمت راست نشان می دهد.

اکنون می‌توانید با استفاده از تنظیمات «موقعیت عنوان» تغییر دهید که عنوان پیوند در بالا، پایین، قبل یا بعد از نماد رسانه‌های اجتماعی ظاهر شود.

بسیاری از نمادهای رسانه های اجتماعی بلافاصله قابل تشخیص هستند، بنابراین عنوان پیوند ممکن است غیر ضروری باشد. اگر تعداد زیادی آیکون اجتماعی را به منوی ناوبری اضافه می کنید، عناوین حتی می توانند منوی شما را آشفته تر و پیچیده تر نشان دهند.

با این گفته، ممکن است بخواهید عنوان را با انتخاب دکمه رادیویی “پنهان کردن” مخفی کنید.

با ایجاد تغییرات، پیش‌نمایش زنده به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود، بنابراین می‌توانید تنظیمات مختلف را امتحان کنید تا ببینید بهترین به‌نظر می‌رسد.

در نهایت، اگر از تصویر خود استفاده می‌کنید، می‌توانید اندازه نمادهای رسانه‌های اجتماعی را با استفاده از کشویی «اندازه تصویر» تغییر دهید.

نمادهای بزرگتر توجه بازدیدکننده را جلب می کنند، اما می توانند حواس پرتی را نیز پرت کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید اندازه های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در وبلاگ وردپرس شما بهترین کار را دارد.

هنگامی که از نحوه تنظیم نماد رسانه های اجتماعی راضی هستید، به سادگی روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

به سادگی این مراحل را تکرار کنید تا آیکون های بیشتری به منوی وردپرس خود اضافه کنید.

حتی می توانید آیکون هایی را به سایر موارد مهم در منوی پیمایش اضافه کنید. به عنوان مثال، ممکن است نمادهایی را به فرم تماس یا صفحه پرداخت WooCommerce خود اضافه کنید.

هنگامی که از نحوه تنظیم منو راضی هستید، فقط روی “ذخیره منو” کلیک کنید.

اکنون، می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا نمادهای جدید رسانه های اجتماعی را در عمل مشاهده کنید.

در وب سایت آزمایشی ما اینگونه به نظر می رسید.

روش 2: استفاده از ویرایشگر کامل سایت (فقط تم های مسدود)

وردپرس دارای بلوک آیکون های اجتماعی داخلی است که به شما امکان می دهد منوی حاوی آیکون های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید و سپس آنها را در یک طرح بندی زیبا نمایش دهید.

این بلوک دارای آیکون‌های داخلی برای تمام شبکه‌های اجتماعی اصلی است، بنابراین نیازی به نصب افزونه‌ای مانند Font Awesome یا آپلود آیکون‌ها در کتابخانه رسانه خود ندارید. با این حال، شما فقط می توانید نمادها و پیوندهای رسانه های اجتماعی را به بلوک Social Icons اضافه کنید، بنابراین به اندازه افزونه Menu Image انعطاف پذیر نیست.

اگر از یک تم بلوک استفاده می‌کنید، می‌توانید بلوک نمادهای اجتماعی را به هر قسمت از وب‌سایت خود، مانند سرصفحه یا پاورقی اضافه کنید. به این ترتیب، می توانید منوی رسانه های اجتماعی را در کل وب سایت خود نشان دهید.

برای شروع، به ادامه مطلب بروید ظاهر » ویرایشگر در داشبورد وردپرس

به‌طور پیش‌فرض، ویرایشگر کامل سایت، الگوی اصلی تم شما را نشان می‌دهد، اما می‌توانید نمادهای اجتماعی را به هر قالب یا بخش قالب اضافه کنید. حتی می توانید آیکون های رسانه های اجتماعی را به قسمت هایی از وب سایت خود اضافه کنید که نمی توانید با استفاده از ویرایشگر محتوای استاندارد وردپرس ویرایش کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک منوی رسانه های اجتماعی را به قالب صفحه 404 سایت خود اضافه کنید.

برای دیدن همه گزینه های موجود، باید “الگوها” یا “قطعات قالب” را انتخاب کنید.

اکنون می توانید روی قالب یا قسمت قالبی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید.

به عنوان مثال، آیکون های رسانه های اجتماعی را به هدر وردپرس اضافه می کنیم، اما بدون توجه به اینکه کدام قالب را انتخاب کنید، مراحل یکسان خواهد بود.

پس از انتخاب، وردپرس پیش نمایشی از قالب یا قسمت قالب را نشان می دهد.

برای ادامه، روی نماد مداد کوچک کلیک کنید.

پس از انجام این کار، روی نماد آبی رنگ «+» در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.

در نوار جستجو، باید “نمادهای اجتماعی” را تایپ کنید.

وقتی بلوک سمت راست ظاهر شد، آن را بکشید و روی قالب تم رها کنید.

برای اضافه کردن اولین نماد، فقط روی نماد ‘+’ در داخل بلوک کلیک کنید.

در پنجره ای که ظاهر می شود، نمادی را که می خواهید اضافه کنید، مانند ‘Twitter’ یا ‘Facebook’ تایپ کنید.

هنگامی که نماد سمت راست ظاهر شد، به سادگی کلیک کنید تا آن را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید.

اکنون روی نماد شبکه اجتماعی جدید کلیک کنید.

با این کار نوار کوچکی باز می شود که می توانید URL مورد نظر خود را مانند صفحه فیس بوک خود تایپ کنید.

برای افزودن آیکون های اجتماعی بیشتر به وردپرس، کافی است روی نماد ‘+’ کلیک کنید و همان روندی که در بالا توضیح داده شد را تکرار کنید.

پس از افزودن تمام نمادهای رسانه های اجتماعی، ممکن است بخواهید بلوک را سفارشی کنید. برای انجام این کار، روی بلوک Social Icons کلیک کنید و سپس بر روی زبانه ‘Block’ کلیک کنید.

با استفاده از تنظیمات “Layout” می توانید توجیه، تراز و جهت نماد را تغییر دهید.

به طور پیش فرض، همه پیوندهای رسانه های اجتماعی در همان تب باز می شوند. برای نگه داشتن بازدیدکنندگان در وب سایت خود، ممکن است بخواهید برای فعال کردن کلید «باز کردن پیوندها در برگه جدید» کلیک کنید.

به طور پیش فرض، وردپرس فقط آیکون های اجتماعی را بدون هیچ متنی نشان می دهد.

اگر می‌خواهید متنی را در کنار هر نماد نشان دهید، برای فعال کردن کلید «نمایش برچسب‌ها» کلیک کنید.

در مرحله بعد، روی تب ‘Styles’ کلیک کنید.

در اینجا، می‌توانید سبک دکمه را با کلیک کردن روی «پیش‌فرض»، «فقط لوگو» یا «شکل قرص» تغییر دهید.

در نهایت، می‌توانید با استفاده از تنظیمات زیر «Block Spacing» فضای بین نمادهای اجتماعی را تغییر دهید.

وقتی از ظاهر منو راضی بودید، روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید.

اکنون، اگر از وب سایت خود بازدید کنید، آیکون های رسانه های اجتماعی را به صورت زنده مشاهده خواهید کرد.

پاداش: چگونه نمایه های رسانه های اجتماعی خود را تبلیغ کنیم

افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس یک راه عالی برای جذب فالوورها و تعامل بیشتر در حساب های مختلف شما است. با این حال، راه های زیادی برای تبلیغ توییتر، فیس بوک و سایر پروفایل های اجتماعی شما وجود دارد.

بهترین راه برای به دست آوردن فالوور و تعامل بیشتر، تعبیه یک فید اجتماعی زنده در وب سایت شما است. این به شما امکان می‌دهد آخرین پست‌ها را از چندین حساب به همراه دکمه‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند برای تعامل با پست‌های شما یا دنبال کردن شما در رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند، نشان دهید.

بهترین راه برای افزودن فید رسانه های اجتماعی به وب سایت خود استفاده از Smash Balloon است. این بهترین افزونه فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس است و به شما امکان می دهد فیدهای زنده از توییتر، اینستاگرام، فیس بوک و موارد دیگر را جاسازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه افزودن فید رسانه های اجتماعی به وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه آیکون های رسانه های اجتماعی را به منوهای وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه جاسازی یک ویدیوی فیس بوک در وردپرس یا انتخاب های متخصص ما برای بهترین افزونه های توییتر برای وردپرس ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوکLeave a Reply

مطالب مرتبط

مایکروسافت و اینتل چگونه با پردازنده‌های Lunar Lake به جنگ اپل می‌روند؟مایکروسافت و اینتل چگونه با پردازنده‌های Lunar Lake به جنگ اپل می‌روند؟

اپل تاکنون برای مک‌ها تراشه‌های قدرتمند و بهینه‌ای را ارائه کرده که عملکرد آن‌ها کاملاً تحسین‌برانگیز بوده است. بااین‌وجود، به‌نظر می‌رسد که اینتل می‌خواهد با همکاری مایکروسافت و با نسل