سرزمین سئو دسته‌بندی نشده شکاف کلمات کلیدی و روش های یافتن آن

شکاف کلمات کلیدی و روش های یافتن آن

شکاف کلمات کلیدی و روش های یافتن آن post thumbnail image


برای بسیاری از افرادی که در حوزه وب کار می کنند امکان پذیر است شکاف کلمه کلیدی آن را با تحقیق کلمات کلیدی اشتباه نگیرید. اما این دو با هم متفاوت هستند و به عبارتی شکاف کلمات کلیدی زیرمجموعه تحقیقات کلیدواژه محسوب می شود.

شکاف کلمه کلیدی به چه معناست؟

هنگامی که مجموعه ای از کلمات کلیدی را با استفاده از تحقیق کلمات کلیدی پیدا می کنیم، باید آن کلمات کلیدی را اولویت بندی کنیم. در مبحث مربوط به تحقیق کلمات کلیدی نیز توضیح دادیم که هدف ما در تحقیق کلمات کلیدی فقط یافتن آن کلمات نیست. ما باید بتوانیم این کلمات را دسته بندی کنیم و یک استراتژی محتوا ایجاد کنیم. شکاف کلمات کلیدی در واقع کلمات کلیدی هستند که در حال حاضر رقابت کمی برای آن کلمات دارند. حالا این حرف ها می تواند کم یا زیاد داشته باشد که ربطی به بحث ما ندارد.

روش‌هایی برای یافتن شکاف کلمات کلیدی

برخی از متخصصان سئو با استفاده از یک سری ابزار ممکن است مجموعه ای از کلمات بلند بالا را پیدا کنند و تصور کنند که این کلمات همان شکاف کلمات کلیدی هستند. اگرچه اینطور نیست و این کلمات فقط لیستی از کلمات کلیدی هستند که ممکن است مرتبط با حوزه کاری شما باشد. تقریباً هیچ ابزاری برای یافتن شکاف کلمات کلیدی وجود ندارد و روش های یافتن شکاف کلمات کلیدی تحلیلی هستند و بسیاری از معیارها و عوامل باید بررسی شوند.

ابزارهایی برای یافتن شکاف کلمات کلیدی

در حال حاضر، تقریباً هیچ ابزاری وجود ندارد و همه ابزارها کاملاً باگ هستند. البته برای یافتن کلمات کلیدی به منظور تجزیه و تحلیل یا تحقیق کلمات، ابزارهای زیادی مانند حساب KWfinder و حساب Google Keyword Planner و غیره وجود دارد که می توانید از این ابزارها استفاده کنید.

این خدمات ممکن است برای شما مفید باشد

Leave a Reply

مطالب مرتبط