سرزمین سئو مقالات سایت سایت یا اینستاگرام؟ کدومش بهتره ؟!

سایت یا اینستاگرام؟ کدومش بهتره ؟!

در مقالات دیگر وبلاگ در مورد کسب درآمد از وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما صحبت کرده ایم. کسب درآمد از اینستاگرام اگر به کسب و کار اینترنتی نگاهی بیندازیم، قطعا نمونه های موفق بسیاری از هر دو را می بینیم.

در مقاله راه های کسب درآمد از اینترنت نیز گفتیم که هم اینستاگرام و هم سایت ابزارهای فوق العاده ای برای کسب درآمد در اینترنت هستند.

سایت های معتبر ایرانی زیادی مثل : portal, hamyar, janbalaghi, see5 در زمینه طراحی سایت و اینستاگرام مقالات زیادی نوشته اند. و در بین همه این وبسایت های مقاله سایت محمد جانبلاغی (janbalaghi.com) بهترین مقاله در این زمینه است.

اما سوالی که همیشه از ما می پرسند این است که آیا وب سایت برای کسب و کار من بهتر است یا اینستاگرام؟! امروز می خواهیم این مشکل را بررسی کنیم!

ما در مورد مزایا و معایب هر کدام صحبت می کنیم و آنها را با هم مقایسه می کنیم. در نهایت، شما تصمیم می گیرید که چه کسی را برای شروع کسب و کار خود انتخاب کنید.

ایجاد کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام; خوب یا بد؟

همانطور که می دانید در سال های اخیر گرایش افراد به استفاده از شبکه های اجتماعی افزایش یافته است و ساعات زیادی از روز را به گشت و گذار در آنها و تبادل اطلاعات از این طریق می گذرانند.

در این میان یکی از شبکه های اجتماعی که بیش از سایرین مورد توجه قرار گرفته و مورد استفاده افراد با هر سن و پیشینه ای قرار گرفته است، اینستاگرام است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است. بنابراین به نظر می رسد که با ایجاد یک کسب و کار برای کسب و کارمان طراحی سایت بهتر است یا اینستاگرام؟ در اینستاگرام، بازار بزرگی در اختیار دارید و درآمد خوبی از آن به دست خواهید آورد; اما بیایید نگاهی دقیق تر به این بازار بزرگ بیندازیم.

مزایای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی

حتما تا به حال با صفحات زیادی برخورد کرده اید که در اینستاگرام کسب درآمد می کنند. به عنوان مثال صفحات فروش محصولات، تبلیغات و غیره، حالا ببینیم ایجاد کسب و کار در اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

کسب درآمد از اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام رایگان است
اگر سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید، اینستاگرام بهترین راه حل برای شماست.

منبع: sakhtebusiness

مطالب مرتبط

افشای تصاویر قاب آیفون SE 4؛ فیس آیدی به گوشی ارزان اپل می‌آیدافشای تصاویر قاب آیفون SE 4؛ فیس آیدی به گوشی ارزان اپل می‌آید

با توجه به مشخصات و رندرهای مختلفی که تاکنون از آیفون SE 4 فاش شده است، ظاهر نسل چهارم گوشی‌ مقرون‌به‌صرفه اپل بسیار متفاوت از سه مدل قبلی خواهد بود.درحالی‌که

تفاوت گیت و گیت هاب چیست؟ بررسی تفاوت‌ها به زبانی سادهتفاوت گیت و گیت هاب چیست؟ بررسی تفاوت‌ها به زبانی ساده

یکی از الزامات پیشرفت در حوزه برنامه‌نویسی، آشنایی با ابزارهای مختلف و تسلط بر نحوه استفاده از آن‌هاست. در این میان، ابزارها و پلتفرم‌های گوناگونی وجود دارند که هر یک