سرزمین سئو مقالات سایت در یک آخر هفته محتوای یک ماه را تولید کنید

در یک آخر هفته محتوای یک ماه را تولید کنید

در یک آخر هفته محتوای یک ماه را تولید کنید post thumbnail image


آیا به دنبال برگه تقلب هوش مصنوعی می‌گردید تا برنامه‌ای برای رشد محتوای اینستاگرام طراحی کنید که متناسب با برنامه‌های شلوغ شما باشد؟ در این مقاله، خلاصه سخنرانی براک جانسون درباره نحوه تولید محتوا برای ۳۰ روز در یک آخر هفته با استفاده از هوش مصنوعی برای اینستاگرام را مطالعه خواهید کرد.

براک جانسون مربی رشد در اینستاگرام است و یکی از مواردی که باعث معروفیت او شد، انتشار گاهی 3 تا 4 پست در روز است.

او این‌طور می‌گوید که می‌خواهم راز کوچکی را با شما در میان بگذارم و آن این است که من می‌توانم این تعداد پست را بدون کار کردنِ بیش از یک ساعت در روز در اینستاگرام انجام دهم. در واقع، من به طور متوسط ​​روزانه حدود ۴۷ دقیقه در اینستاگرام زمان صرف می‌کنم.

یکی از استراتژی‌های مهمی که براک جانسون در این سخنرانی روی آن تمرکز می‌کند، استفاده از هوش مصنوعی است.

اکنون، قبل از اینکه بخواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه محتوای یک‌ماهه را در آخر هفته تولید کنید، می‌خواهم به‌سرعت به شما توضیح دهم که چرا این موضوع مهم است. خب، بدیهی است که می‌خواهید کمتر کار کنید، درست است؟ شما می‌خواهید زمان کمتری را برای اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی صرف کنید.

همچنین، باید محتوای بیشتری تولید کنیم، زیرا مطالعات متعدد نشان داده‌اند که هرچه بیشتر پست منتشر کنید، بیشتر رشد می‌کنید. تا زمانی که این پست‌ها ارزشمند و سرگرم‌کننده هستند و به جایگاه شما مرتبط و مفید باشند. اگر تعداد پست‌های خود را افزایش دهید، به احتمال زیاد به افراد جدیدی دسترسی خواهید داشت و فالوئرهای خود را افزایش می‌دهید.

اما بیایید در مورد چگونگی انجام این کار با هوش مصنوعی صحبت کنیم. چگونه می‌توانید از این فناوری جدید جالب و دیوانه‌کننده استفاده کنید که فوق‌العاده جالب و ترسناک است.

قبل از هر چیز می‌خواهم با گفتن این جمله شروع کنم:

هوش مصنوعی جایگزین شما نخواهد شد؛ اما با فردی که از هوش مصنوعی استفاده می‌کند جایگزین خواهید شد!

 

هوش مصنوعی را جدی بگیرید و از آن به نفع خود استفاده کنید. چراکه این فناوری قدرتمند، سریع، خلاقانه و کارآمد است. بیایید تقویم 30 روزه محتوایی برای یک ماه ایجاد کنیم.

 

بازآفرینی محتوا

استراتژی شماره یک همان چیزی است که من دوست دارم آن را بالا بردن چرخه یا Upcycling بنامم که اساسا به بازآفرینی یا انتشار مجدد بهترین محتوای مربوط به ۹۰ روز پیش یا بیشتر شما اشاره دارد.

پست‌هایی که در طی سه ماه گذشته و یا قبل‌تر منتشر کرده‌اید خوب بررسی کنید. مثلا تعداد بازدیدها، تعداد ذخیره پست‌ها، تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها و هر معیاری دیگری که می‌تواند مهم باشد را بررسی کنید. سپس پست‌هایی که محبوبیت بیشتری داشتند را انتخاب کنید.

می‌توانید همان موضوعات را بازآفرینی کنید. شاید دوباره آن را ضبط کنید. شاید بخواهید از همان اسکریپت استفاده کنید، اما چند مورد را تغییر دهید. شاید قصد دارید کپشن را کمی بازنویسی کنید یا می‌توانید مستقیما آن را بازنشر کنید.

بسیاری از اکانت‌های برتر اینستاگرام از بازآفرینی اطلاعات استفاده می‌کنند. بسیاری از حساب‌هایی که سریع‌ترین رشد و بیشترین تعامل را دارند، همیشه این کار را انجام می‌دهند. ایده در اصل بسیار ساده است.

 

چرخ را دوباره اختراع نکنید. با تلاش مداوم برای ارائه پست‌های جدید، خود را تحت‌فشار قرار ندهید و به‌جای آن چیزهایی را که در گذشته به اشتراک گذاشته‌اید و بازخورد خوبی داشته‌اند انتخاب کنید و به‌سادگی دوباره آنها را بازنشر کنید.

به شما قول می‌دهم 99٪ از دنبال‌کنندگان شما حتی به یاد نمی‌آورند که قبلا آن را پست کرده‌اید و اما آن یک درصد باقی‌مانده که موضوع پست شما را به‌خاطر دارند، اصلا بدشان نمی‌آید که چند ماه بعد دوباره آن را ببینند؛ زیرا برای آن‌ها موضوع بسیار جذابی بوده است.

طبق آزمایشی که در کسب‌وکار خود انجام داده‌ایم، برای یک هفته فقط پست‌های قدیمی را بازآفرینی و دوباره به اشتراک گذاشتیم و نتایج شگفت‌انگیزی گرفتیم.

تعداد فالوئرهای جدید 244 درصد افزایش و میزان تعامل 178 درصد افزایش یافت. موضوع بسیار جذاب این است که زمان صرف شده در آن هفته برای تولید محتوا صفر دقیقه بود. تنها کاری که باید انجام می‌دادیم این بود که مطالبی را از گذشته انتخاب و دوباره آن را منتشر کنیم.

بنابراین ما توانستیم به طور قابل‌توجهی فالوئر و تعامل خود را افزایش دهیم بدون اینکه کار دیگری به حجم کاری خود یا کارمندانمان در آن هفته اضافه کنیم.

ممکن است وقتی بدانید که دو سوم پست‌های براک جانسون، یعنی ۶۷ درصد از محتوایی که در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد، به کمک این استراتژی است، شوکه شوید.

 

تخمین زمان انتخاب و زمان‌بندی، ویرایش یا شاید ضبط محتوای مجدد شاید زمانی حدود ۳۰ دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص دهد.

 

ChatGPT

احتمالا از خودتان می‌پرسید برای تولید محتواهای جدید باید چه کاری انجام دهیم؟ برای انجام این کار می‌توانیم از فناوری قدرتمند هوش مصنوعی استفاده کنیم

محبوب‌ترین و البته پیچیده‌ترین هوش مصنوعی که در حال حاضر به آن دسترسی داریم، ChatGPT است. چت‌جی‌پی‌تی که در chat.openai.com در دسترس است، ابزاری بسیار مفید است که می‌تواند به شما در خلق ایده‌های جدید کمک کند. همچنین می‌تواند به شما در نوشتن اسکریپت پست‌ها کمک کند. اما مسئله این است که هرچه اطلاعات بیشتر و بهتری بتوانید به آن بدهید، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.

بنابراین اگر از آن سوالات عمومی بپرسید، مانند ایده‌ پست برای یک حساب اینستاگرام تناسب‌اندام، بازخورد فوق‌العاده عمومی دریافت خواهید کرد.

سوال دیگر این است که پلتفرم اصلی که روی آن پست می‌گذارم چیست؟  مثلا اینستاگرام. مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟

می‌توانید کاملا واضح و مشخص باشید که جایگاه شما کجاست و به طور خاص در اینستاگرام به چه موضوعی می‌پردازید. سپس وقتی این پاسخ‌ها را ارسال کنید، ChatGPT مجموعه‌ای از ایده‌های مختلف پست را به شما می‌دهد. این روش، راهی عالی برای شروع به تولید محتوا به کمک ChatGPT و ارائه محتوا برای پست‌های آینده شما است.

همچنین می‌توانید درباره موضوعاتی که سایر افراد صنعت شما درباره آن صحبت نمی‌کنند یا خیلی کم صحبت می‌کنند پست تولید کنید و در صنعت خود متمایز شوید و البته، این فقط می‌تواند یک نقطه شروع باشد.

به این نکته مهم توجه کنید که کورکورانه از مطالبی که هوش مصنوعی به شما می‌دهد استفاده نکنید. مطمئن شوید که آن را با کلمات خود، به روشی که دوست دارید و به روشی که معمولا می‌خواهید بیان می‌کنید و فیلمنامه آن را به‌گونه‌ای می‌نویسید که برای مخاطبان شما نیز جذاب باشد.

 

هوش مصنوعی می‌تواند مانند یک دستیار به شما کمک کند. مدت‌زمان انجام این کار حدودا ۶۰ دقیقه یا بیشتر طول می‌کشد و این زمان شامل استفاده از ChatGPT، جمع‌‌بندی ایده‌ها و سناریو، فیلم‌برداری، ویرایش است.

 

answerthepublic.com

چه راهکارهای دیگری وجود دارد که می‌توانیم پست‌های جدید تولید کنیم؟ یکی از موارد موردعلاقه براک جانسون وب‌سایتی به نام answerthepublic.com است.

این وب‌سایت، ابزاری عالی برای فهمیدن آنچه مردم می‌خواهند بدانند و به دنبال چه موضوعاتی هستند، است. به کمک این وب‌سایت می‌توانید بفهمید فالوئرهای شما دنبال چه موضوعاتی می‌گردند. این روش نوعی مهندسی معکوس است.

بنابراین می‌توانید بفهمید که دنبال‌کنندگان شما چه می‌خواهند، سپس به‌سادگی درباره آن موضوعات به کمک ChatGPT پست‌های مختلفی تولید کنید.

فرض کنید با استفاده از Answer the Public حدود پنج پست تولید خواهید کرد. اکنون به ۲۵ پست از ۳۰ پست خود برای کل ماه رسیده‌ایم. استفاده از این ابزار و آنالیز داده‌ها زمانی حدود 30 دقیقه را به خود اختصاص می‌دهد.

اگر این زمان را به ۹۰ دقیقه‌ای که در این آخر هفته صرف کرده‌ایم اضافه کنیم، در مجموع حدود 120 دقیقه خواهد شد، یعنی حدودا 2 ساعت.

بنابراین شما می‌توانید کمتر از یک ساعت در روز را در اینستاگرام بگذرانید و بیش از یک ساعت در روز را صرف کارهای موردعلاقه خود، گذراندن وقت در خارج از منزل، گذراندن وقت با خانواده خود کنید. استراتژی نهایی که من به شما ارائه می‌دهم استفاده از مونک است. من آن را استراتژی Munch It می‌نامم.

 

Munch

Munch در getmunch.com در دسترس است و این امکان را به شما می‌دهد تا ویدیوهای طولانی خود را که شاید زمانی بیش از 30 دقیقه داشته باشد و برای یوتیوب، پادکست، لایو اینستاگرام تولید کرده باشید را به Reel تبدیل می‌کند.

این ابزار با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، ویدیوهای طولانی شما را به تکه‌های کوچک، قابل اشتراک‌گذاری و جذاب تبدیل می‌کند. این ابزار مفید، فرایند ویرایش را اتوماتیک می‌کند، بر روی لحظات جذاب تمرکز می‌کند و محتوای شما را برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی معروفی مانند اینستاگرام بهینه می‌سازد.

همان‌طور که می‌دانید برای ویرایش ویدیویی ۳۰ دقیقه‌ای و تبدیل آن به ویدیوهای کوچک‌تر باید زمان و هزینه صرف کنید. اما حالا و به لطف این هوش مصنوعی می‌توانید تمام این کارها را به‌راحتی انجام دهید.

شاید انجام این کار توسط Munch زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه از شما بگیرد که اگر این زمان را به ۱۲۰ دقیقه قبلی استفاده کنیم به عدد ۱۵۰ دقیقه می‌رسد.

با کمی ضرب و تقسیم می‌بینید که این عدد فقط ۴ درصد از یک آخر هفته شما را برای تهیه ۳۰ پستِ یک ماه شبکه اجتماعی را فراهم می‌کند.

این را بدانید که موفقیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف تفاوت چندانی ندارد؛ بلکه به صبر و شکیبایی نیاز دارد.

آیا می‌توانید به طور مداوم پست منتشر کنید؟ نه برای یک هفته یا یک ماه یا چند ماه، بلکه برای شش ماه یا شاید حتی یک سال یا شاید حتی چندین سال. این موضوع یک حقیقت است.

برای ۹۹ درصد از ما رشد یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به صبر و استمرار دارد.

 

کلام پایانی

هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا مقدار زیادی از وزن تولید محتوا را برای شما کاهش دهد؛ اما اگر همه فقط کارهای آسان را انجام دهند، هیچ‌کس موفق نخواهد شد. افرادی موفق هستند که هوشمندانه کار می‌کنند.

شما نمی‌توانید فقط روی کاناپه بنشینید و انتظار موفقیت در اینستاگرام را داشته باشید. در پایان، روی این سه موضوع تمرکز کنید:

صبور و ثابت‌قدم باشید و مطمئن شوید که سخت و هوشمندانه کار می‌کنید.

 

Leave a Reply

مطالب مرتبط

دی‌ام برد، رسانه تخصصی بازاریابی | dmboardتلگرام از ویژگی‌های تجاری رونمایی کرد دی‌ام برددی‌ام برد، رسانه تخصصی بازاریابی | dmboardتلگرام از ویژگی‌های تجاری رونمایی کرد دی‌ام برد

زمان مطالعه: 3 دقیقه تلگرام در بیانیه‌ای اعلام کرد که از امروز تمامی کاربران می‌توانند حساب‌های معمولی خود را به حساب تجاری تبدیل کنند تا مجموعه‌ای از قابلیت ویژه برای

DM board، یک DMboard متخصص رسانه بازاریابی به رزرو هتل در وب سایت SnapTrip dm نگاه کرد.DM board، یک DMboard متخصص رسانه بازاریابی به رزرو هتل در وب سایت SnapTrip dm نگاه کرد.

زمان مطالعه: 4 دقایق یکی از مشکلاتی که ممکن است همه ما در سفر با آن مواجه شویم، رزرو آنلاین پرواز، هتل یا تور است. به عبارت دیگر، سال هاست