سرزمین سئو مقالات سایت دانلود حرفه ای ترین فونت های فارسی Pixart (مانند نستعلیق)

دانلود حرفه ای ترین فونت های فارسی Pixart (مانند نستعلیق)

دانلود حرفه ای ترین فونت های فارسی Pixart (مانند نستعلیق) post thumbnail image


فونت فارسی برای picsart که یک نرم افزار طراحی و ویرایش عکس موبایل می باشد از نون شب ضروری تر است. دانلود فونت Pixart کار سختی نیست. فقط مراحل زیر را مرحله به مرحله دنبال کنید.

دانلود بسته فونت فارسی برای PixArt

ابتدا بسته فونت PixArt را از این لینک (در گوشی خود) دانلود کنید. پس از اتمام دانلود، مشاهده می کنید که یک فایل فشرده با فرمت zip دارید که همانطور که در زیر توضیح می دهیم باید از آن استفاده کنید.

فونت فارسی را دانلود و به برنامه Pixart اضافه کنید

مراحل افزودن فونت فارسی به برنامه Pixart

مرحله ی 1:

فایل فونت دانلود شده (که یک فایل فشرده است) را به پوشه picsart در حافظه گوشی خود انتقال دهید. وقتی PixArt را نصب کردید، این پوشه باید در حافظه گوشی شما باشد.

گام 2:

پس از انتقال این فایل به پوشه picsart، آن را از حالت فشرده خارج کنید.

برای فشرده سازی فایل باید با نگه داشتن آن فایل را انتخاب کرده و گزینه های extract (زبان فارسی) یا استخراج (زبان انگلیسی) را انتخاب کنید تا پوشه ای به نام fonts داخل آن استخراج شود و در همان پوشه picsart قرار گیرد. آی تی

این بدان معنی است که یک پوشه فونت باید به پوشه picsart اضافه شود.

تبریک می گویم اکنون فونت ها را اضافه کرده اید و می توانید از آنها استفاده کنید.

هر فونت جدیدی که نیاز دارید و در این لیست موجود نیست را می توانید از اینترنت خریداری یا دانلود کنید و در این پوشه قرار دهید تا به لیست فونت اضافه شود.

نحوه استفاده از فونت های زیبای اضافه شده در picsart

حالا که فونت های زیبا را اضافه کردید کافی است در هنگام قرار دادن متن در برنامه PixArt از فونت ها استفاده کنید و در قسمت انتخاب فونت گزینه My Fonts را انتخاب کنید و یکی از فونت های خاص را از لیست نمایش داده شده انتخاب و تایید کنید تا متن شما با فونتی که انتخاب کرده اید نمایش داده می شود.

از فونت های اضافه شده به picsart استفاده کنید

امیدواریم از افزودن فونت های حرفه ای و شیک به picsart لذت ببرید.

این خدمات ممکن است برای شما مفید باشد

Leave a Reply

مطالب مرتبط

آیا گجت Rabbit R1 فقط یک برنامه اندروید است؟ سازنده مسئول استآیا گجت Rabbit R1 فقط یک برنامه اندروید است؟ سازنده مسئول است

بر اساس گزارش های جدید، کارشناسان فناوری موفق شده اند سیستم عامل و دستیار هوش مصنوعی گجت Rabbit R1 را بر روی یک گوشی هوشمند اندرویدی پیاده سازی کنند. به