سرزمین سئو دسته‌بندی نشده خلاصه کتاب: جایزه رایگان در بسته محصولات

خلاصه کتاب: جایزه رایگان در بسته محصولات

خلاصه کتاب: جایزه رایگان در بسته محصولات post thumbnail image


آنچه در چکیده کتاب «جایزه رایگان در بسته محصولات، نوشته ست گادین» می‌آموزید

در دنیای امروز، امکان نوآوری‌های بزرگ برای اکثر شرکت‌ها فراهم نیست و تبلیغات سنتی هم دیگر راهی موثر برای دسترسی به مردم نیست.

خوشبختانه، یک جایگزین مناسب نوآوری‌های کوچک و نرم است که با ایجاد حاشیه برای محصول، خدمت یا کسب‌وکارتان آن را درخشان و متمایز می‌کند.

این نوآوری‌ها نوعی پاداش رایگان برای شما و مشتریان است و با روشی ارزان پیرامون محصول هیاهو ایجاد کرده و یک ویژگی فریبنده به مشتریان ارائه می‌دهد.

با ارائه یک جایزه رایگان به مشتریان، از مرزهای بازاریابی سنتی فراتر می‌روید و ماهیت محصول، خدمت یا کسب‌وکاری که می‌خواهید تبلیغ کنید را تغییر می‌دهید.

استدلال ست گادین این است که در دنیای امروز دیگر نباید فقط بر تمایزها تاکید کنیم و بازاریابان باید دید گسترده‌تری نسبت به شغل خود داشته باشند تا بتوانند به مخاطبان مدرن دسترسی پیدا کنند.

به نظر مدیرسبز، نباید منتظر بمانید تا محصول یا خدمتی تولید شود و سپس آن را تبلیغ کنید، بلکه باید قبل از ورودش به بازار مطمئن باشید که چشمگیر و جذاب است.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

مطالب مرتبط

سئو سایت فروشگاهی چیست؟ آموزش و خدمات سئو فروشگاه آنلاین در سال 2022سئو سایت فروشگاهی چیست؟ آموزش و خدمات سئو فروشگاه آنلاین در سال 2022

آیا شما مدیر سئو یک شرکت تجارت الکترونیک بزرگ هستید که به دنبال بازگشت سرمایه گذاری خود است؟یا شاید صاحب یک کسب و کار آنلاین کوچک­تر هستید که به دنبال

برای تصمیم‌گیری بهتر از ذهنیت کماندار استفاده کنیدبرای تصمیم‌گیری بهتر از ذهنیت کماندار استفاده کنید

ذهنیت کماندار در تصمیم‌گیری بهتر به افراد کمک می‌کند. همانطور که کماندار در هنگام تیراندازی تمرکز خود را به هدف اصلی و مرکز دایره قرار می‌دهد، اما اگر تیر او