سرزمین سئو مقالات سایت بک لینک فارسی و ایرانی بهتره یا خارجی؟

بک لینک فارسی و ایرانی بهتره یا خارجی؟

بک لینک فارسی و ایرانی بهتره یا خارجی؟ post thumbnail image


تا به حال توضیحات کاملی در مورد بک لینک سازی در مطالب مختلف در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، به خصوص در صفحه آموزش بک لینک که می توانید محتوای اصلی صفحه خرید بک لینک را مشاهده کنید. در این صفحه به طور خاص نگاه خواهیم کرد بازخورد ایرانیان یا بازخورد فارسی بیایید در مورد تفاوت صحبت کنیم بک لینک خارجی بررسی و مقایسه کنید و در نهایت به این نتیجه برسید که کدام منابع برای لینک بیلدینگ بهتر هستند.

بازخورد ایرانی یا فارسی چه نام دارد؟

سایت ها به زبان های مختلف هستند. اگر در حال ساخت بک لینک در سایت های ایرانی یا فارسی هستید که زبانشان فارسی است، در واقع بک لینک ایرانی یا به اصطلاح بک لینک فارسی ساخته اید. البته سایت هایی هستند که چند زبانه هستند و زبان های مختلفی را پوشش می دهند.

منظور از بازخورد در فارسی چیست؟

اگر وب سایت فارسی دارید و می خواهید یک بک لینک معتبر ایجاد کنید یا یک بک لینک قوی و معتبر بخرید، باید از وب سایت های فارسی زبان استفاده کنید. اهمیت بک لینک های ایرانی به این دلیل است که باعث افزایش چشمگیر اعتماد کاربر و همچنین اعتماد گوگل می شود. چیزی که همیشه باید در اولویت قرار دهید جلب اعتماد گوگل و کاربر است.

آیا این به این معنی است که لینک های خارجی خوب نیستند؟

این که می گوید باید برای صفحات ایرانی و فارسی بک لینک فارسی ایجاد کنید به این معنی نیست که بک لینک به زبان های خارجی مانند انگلیسی خوب نیست. ما در مورد اولویت بندی انتخاب زبان مرجع برای درج ارجاعات و معنی و تأثیر آنها صحبت می کنیم. البته در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه در سایت های انگلیسی و با کمک چه ابزارهایی لینک بسازید.

بک لینک طبیعی بک لینکی است که ربات های گوگل آن را یک لینک عمدی ایجاد شده در نظر نمی گیرند. پیشنهاد می کنیم مقاله ای که در مورد مراجع خوب منتشر کردیم را ببینید. در این مقاله به تفصیل توضیح داده ایم که بازخورد خوب چیست.

خرید بک لینک ارزان ایران از نیشونت یا ساخت بک لینک رایگان ایران به منظور افزایش احتمال ساخت لینک های طبیعی و مشاهده عملکرد سریعتر آن لینک ها انجام می شود. خدمات پیشرفته و با کیفیتی که در نمایش شما ارائه شده است به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه و کمترین خطر، یک ارتباط طبیعی ایجاد کنید.

چه زمانی باید ارجاعات فارسی داشته باشیم؟

به یاد داشته باشید که هیچ تفاوتی بین سایت های ایرانی و خارجی وجود ندارد مگر در زبان صفحاتی که به آنها لینک می دهند. هنگام ایجاد پیوند به هر وب سایت و به هر زبانی، عوامل مشترکی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

آیا گزارش ایرانی مانند حلقه بازخورد ایرانی است؟

اگر این سوال شماست، توصیه می کنیم مقاله بازخورد یا گزارش را بخوانید. زیرا درک تفاوت ها و شباهت های این دو مفهوم کاملاً با پاسخ به این سؤال مرتبط است. اما در کل باید بگوییم که بله، گزارش های ایرانی برای سایت های ایرانی و فارسی زبان مهم است.

یعنی اگر قصد دارید برای سایت خود لینک رپورتاژ بسازید که به زبان فارسی باشد، لازم است رپورتاژ آگهی در سایت های فارسی زبان خریداری کنید. نگران افزایش هزینه ها نباشید. با خدمات Nishunt می توانید گزارش هایی را به بهترین منابع با کمترین بودجه منتشر کنید. فقط صفحه گزارش های ارزان را برای دیدن طرح های مختلف بررسی کنید.

همچنین در حین انتشار رپورتاژ آگهی از راهنمایی کارشناسان سئو نشونت بهره مند خواهید شد.

چرا باید بازخورد ایرانی انجام دهیم؟

اگر هنوز نمی دانید چرا ما اصرار داریم که برای سایت های ایرانی به زبان فارسی بک لینک دهیم، فرض کنید می خواهید سایت خود را با وجود اینکه وب سایت شما فارسی است، بک لینک کنید. اگر سایتی که برای لینک دادن به آن انتخاب می کنید به زبان انگلیسی است، آیا ارسال گزارش به زبان فارسی در چنین سایت هایی عاقلانه و معقول است؟ ما اینطور فکر نمی کنیم.

چگونه برای سایت های فارسی بک لینک ایجاد کنیم؟

همانطور که گفته شد، نمی توانید محتوای فارسی را به منبع خارجی ارسال کنید. زیرا این سایت برای کاربرانی با همان زبان ها نوشته شده است. اما برای ایجاد لینک در این سایت ها یک راه حل بسیار خوب و با تجربه برای شما داریم. برای این کار باید مطالب را به زبان انگلیسی منتشر کنید. ممکن است بپرسید که تولید محتوای انگلیسی مستلزم زمان و هزینه های بالایی است. بله، اما شما این کار را برون سپاری نمی کنید.

با ابزار بازنویسی متن می توانید هر متنی (از هر زبانی حتی فارسی) را به انگلیسی تبدیل یا بازنویسی کنید. این روش مشابه ترجمه است، اما کمی با آن متفاوت است. برای تست این ابزار که به صورت رایگان در دسترس شماست کافیست به صفحه بازنویسی متن انگلیسی مراجعه کنید.

فقط با این ابزار متن خود را به انگلیسی تبدیل کرده و در آن لینک ایجاد کنید.

یکی از کارکردهای این ابزار بازنویسی زمان های مختلف با یک متن خاص است که به شما امکان می دهد متن هایی با معنی مشابه اما به صورت کاملاً غیر تکراری ایجاد کنید.

از آنجایی که گوگل به برخی از زبان ها به خصوص انگلیسی تسلط کامل دارد، سعی کنید بعد از بازنویسی کوتاه متن خود را ویرایش کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

به یاد داشته باشید که همیشه منابع لینک بیلدینگ فارسی را در اولویت قرار دهید. بازخورد بک لینک گرفتن از سایت های ایرانی بسیار مرتبط است و این بک لینک ها مانند طلا هستند البته اگر اصول لینک سازی را رعایت کنیم.

تیم نشنت که صدها منبع لینک بیلدینگ معتبر به زبان های ایرانی، فارسی و انگلیسی دارد، به شما کمک می کند تا بهترین استراتژی لینک سازی را پیاده سازی کنید و رتبه کلمات کلیدی وب سایت خود را در نتایج گوگل افزایش دهید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان سئو استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید.

این خدمات ممکن است برای شما مفید باشد

Leave a Reply

مطالب مرتبط