سرزمین سئو مقالات سایت ایگوازیو به مکنزی می پیوندد

ایگوازیو به مکنزی می پیوندد

ایگوازیو به مکنزی می پیوندد post thumbnail image


خبر هیجان انگیز دنیای انتقال هوش مصنوعی این است که تیم ایگوازیو; پیشروترین تیم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در جهان به تیم موسسه مک کینزی پیوسته است و این دو گروه در حال ادغام با هم هستند. با افزودن فناوری iguazio و بیش از 70 کارشناس داده و هوش مصنوعی، McKenzie می تواند به طور چشمگیری استقرار و مقیاس پذیری هوش مصنوعی را افزایش دهد. تحت این شرایط، تأثیر مکنزی بر مشتریان چند برابر خواهد شد.

چرا هوش مصنوعی مهم است؟

فناوری هرگز سریعتر از امروز نبوده است. برای موفقیت در بازار رقابتی امروز، استفاده از قدرت هوش مصنوعی بسیار مهم است. بر اساس تحقیقات موسسه مک کینزی، از سال 2012 تا 2021، بیش از 490 میلیارد دلار در هوش مصنوعی سرمایه گذاری شده است، و با این حال اکثر مدیران کسب و کار برای تبدیل این سرمایه گذاری ها به بازده ملموس تلاش می کنند. زیرا برای واقع بینانه بودن، تنها 10 درصد از پروژه های هوش مصنوعی در واقع از مرحله آزمایشی عبور کرده و وارد دنیای واقعی تجارت می شوند.

نقش کوانتوم بلک; دستگاه هوش مصنوعی مکنزی

خوب است بدانید که QuantumBlack، بازوی هوش مصنوعی McKinsey، بیش از ده سال است که با مشتریان در ارتباط است تا راهی برای دریافت کمک واقعی از هوش مصنوعی پیدا کند.

اما یک سوال کلیدی بی پاسخ باقی مانده است: سازمان ها چگونه می توانند هوش مصنوعی را با موفقیت پیاده سازی و مقیاس کنند تا ارزش واقعی کسب و کار را افزایش دهند؟

پاسخ به این چالش چندان سخت نیست. الکساندر سوهاروفسکی، شریک ارشد مک کینزی و مدیر جهانی QuantumBlack توضیح می دهد: «پاسخ به این سوال چند بعدی است. ما نیاز به تسلط بر بسیاری از عناصر به طور همزمان داریم، از جمله داده ها، الگوریتم ها، زیرساخت های فناوری اطلاعات، قابلیت ها، مدیریت تغییر و تخصص کسب و کار.

ما روی یک پیشنهاد جامع کار کرده‌ایم که به ما کمک می‌کند همه این ابعاد را به روشی بسیار شهودی مدیریت کنیم. البته ما این روش را با مشتریان مختلفی در سراسر دنیا آزمایش کرده ایم. تیم‌های ما در حال کار بر روی راه‌حلی هستند که توسعه و استقرار هوش مصنوعی را خودکار می‌کند و در عین حال برنامه‌های هوش مصنوعی را در مقیاس و در زمان واقعی در هر محیطی سرعت می‌بخشد و به تولید می‌رساند.

همکاری با تیم Iguazio به کوانتوم بلک کمک می‌کند تا راه‌حل‌های هوش مصنوعی و پاسخ‌های هم‌زمان را در مورد موضوعات تخصصی در هر صنعت به مشتریان ارائه دهد. جذابیت این است که این راه حل ها پنج برابر کارآمدتر، هشت برابر سریعتر (از اثبات مفهوم تا تولید نهایی) و دو برابر قابل اعتمادتر خواهند بود.

بن النکویگ، شریک ارشد مک‌کینزی و رئیس جهانی کسب‌وکارها و واحدهای یکپارچه در QuantumBlack گفت: «ما بیش از 1000 شرکت هوش مصنوعی را در سراسر جهان بررسی کردیم و در نهایت دریافتیم که ایگوازیو بهترین گزینه برای تسریع خدمات هوش مصنوعی است. مفهوم تا تولید، به روشی ساده، مقیاس پذیر و خودکار. Iguazu دارای فناوری پیشرفته ای است که بسیاری از بازاریابان و صاحبان مشاغل دوست دارند و این در برخی از مشتریان وفادار ما مشهود است. افزایش خدمات خود با Iguazio به ما این امکان را می‌دهد که اولین راه‌حل انتها به انتها را به بازار عرضه کنیم که به هر سازمانی کمک می‌کند تا از پتانسیل و قابلیت‌های هوش مصنوعی استفاده کامل کند.

با گذشت زمان، تیم های Iguazio و QuantumBlack کاملاً یکپارچه خواهند شد و بر روی یک نقشه راه مشترک کار می کنند تا بهترین قابلیت ها و فناوری های خود را به یکدیگر ارائه دهند. این حرکت به مک‌کنزی این توانایی را می‌دهد تا هوش مصنوعی را در تصمیم‌گیری بلادرنگ بگنجاند و به مشتریان کمک کند تا با کسب ارزش کامل به رشد پایدار دست یابند.

الکس سینگلا، شریک ارشد مک‌کینزی و مدیر جهانی QuantumBlack، گفت: «این ادغام به ما کمک می‌کند هوش مصنوعی را با منابع کمتر و با هزینه بسیار کمتر مدیریت کنیم. این سوال به ویژه برای شرکت هایی که با کمبود شدید کارکنان فناوری مواجه هستند بسیار مهم است و شاید یکی از دلایل تاخیر بسیاری از پروژه های هوش مصنوعی مشکل هزینه باشد.

مت فیتزپاتریک، شریک ارشد مک‌کینزی و همچنین مدیر جهانی آزمایشگاه‌های کوانتوم بلک، می‌گوید: «جذب فناوری‌های استثنایی و ویژه و گسترش اکوسیستم فناوری به مک‌کینزی کمک می‌کند تا به مرکزی برای جذب بهترین فناوری‌های جهان به تل‌آویو تبدیل شود».

بنیانگذاران تیم Eguazio، از چپ به راست: Yaron Havio، Yaron Segio، Orit Nissan و Assaf Someh

شاید بپرسید چرا مکنزی ایگوازیو را انتخاب کرد؟ واقعیت این است که مدیران ایگوازیو به طور مستقیم شاهد چالش های سازمانی استفاده از هوش مصنوعی بوده اند و می دانند چگونه بر آنها غلبه کنند. آسف (مدیرعامل ایگوازیو) می‌گوید: «از نقطه‌نظر ارزش‌ها، ما همیشه اول به این فکر می‌کنیم که نیازهای مشتریانمان نه تنها در حال حاضر، بلکه حتی یک سال بعد چیست». از سوی دیگر، ما یک پلتفرم تولید محور ایجاد کرده ایم که بر خودکارسازی و تسریع فرآیند علم داده تمرکز دارد. ما از پیوستن به خانواده مک‌کنزی هیجان‌زده هستیم و به مشتریان کمک می‌کنیم ارزش تجاری واقعی را از ابتکارات هوش مصنوعی خود ببینند.»

پیوستن به McKenzie فرصتی برای Iguazio Associates است تا ارزش بیشتری را به تعداد فزاینده ای از مشتریان شرکتی در سراسر جهان ارائه دهد. Erritt (معاون معماری در Iguazio) می افزاید: “ما سال ها را صرف توسعه و بهبود فناوری کرده ایم.” این فرصتی برای پذیرش گسترده‌تر، ادغام بهتر راه‌حل‌های تخصصی، و همچنین ساده‌سازی فرآیند ایجاد ارزش تجاری واقعی از هوش مصنوعی برای شرکت‌هایی با تیم McKinsey و با هزینه بسیار کمتر است.»

ماه گذشته، Forrester مک کنزی را به عنوان “پیشرو” در میان ارائه دهندگان خدمات هوش مصنوعی معرفی کرد. یارون هویو (مدیر ارشد فناوری ایگوازیو) می‌گوید: «خرید فناوری‌های متحول کننده مک‌کنزی و ایگوازیو، گواهی بر تعهد این شرکت برای کمک به شرکت‌ها برای ایجاد کسب‌وکار خود بر پایه هوش مصنوعی است.

الکساندر سوهاروسکی می گوید: «مرحله بعدی نوآوری در هوش مصنوعی در حال شکل گیری است. و ما مفتخریم که این راه را رهبری می کنیم.”

مطالب مرتبط