سرزمین سئو مقالات سایت “اسنپ کلینیک”؛ نسخه ای از اسنپ داکتر برای ایرانیان خارج از کشور

“اسنپ کلینیک”؛ نسخه ای از اسنپ داکتر برای ایرانیان خارج از کشور

“اسنپ کلینیک”؛  نسخه ای از اسنپ داکتر برای ایرانیان خارج از کشور post thumbnail image


سرویس جدید «اسنپ دکتر» با نام «کلینیک اسنپ» به زودی فعالیت خود را آغاز می کند. اسنپ ​​کلینیک به فارسی زبانان خارج از ایران امکان دریافت مشاوره آنلاین از پزشکان و روانشناسان را می دهد.

به گزارش دیجیاتو، از طریق این سرویس ایرانیان خارج از کشور و سایر فارسی زبانان می توانند پس از ثبت نام و پرداخت هزینه مشاوره خدمات مورد نظر خود را از پزشکان و روانشناسان از طریق اسکایپ دریافت کنند.

قیمت هر جلسه 45 دقیقه ای با روانشناس و هر جلسه 20 دقیقه ای با پزشک 29 یورو می باشد. شما می توانید این هزینه را از طریق درگاه های پرداخت بین المللی مختلف مانند Discover، Visa، Mastercart و American Express پرداخت کنید.

علاوه بر جلسات مشاوره معمولی، اسنپ کلینیک یک گزینه مشاوره فوری نیز ارائه می دهد. البته در این شرایط امکان انتخاب پزشک یا مشاور برای کاربر وجود ندارد.

در حال حاضر مشاوره های پزشکی زنان، زایمان، اطفال و داخلی در سایت اسنپ کلینیک موجود است. خدمات مشاوره روانشناسی نیز در زمینه روانپزشکی فردی، خانوادگی و زوجی، کودک و نوجوان ارائه می شود.

اسنپ ​​داکتر در سال 2019 به سبد محصولات اسنپ اضافه شد و خدمات پزشکی و مشاوره ای را به کاربران ایرانی ارائه می کند. اسنپ ​​داکتر فقط با آی پی ایرانی موجود است و ایرانیان خارج از کشور باید به اسنپ کلینیک مراجعه کنند.

مطالب مرتبط