سرزمین سئو مقالات سایت ابزار جستجوی کار لینکدین با کمک هوش‌مصنوعی GPT.4 بعد از رسیدن به یک میلیارد کاربر

ابزار جستجوی کار لینکدین با کمک هوش‌مصنوعی GPT.4 بعد از رسیدن به یک میلیارد کاربر

ابزار جستجوی کار لینکدین با کمک هوش‌مصنوعی GPT.4 بعد از رسیدن به یک میلیارد کاربر post thumbnail image


هفته ای که پشت سر گذاشتیم، لینکدین با اعلام به‌روزرسانی نسخه پرمیوم خود، رسیدن به ۱ میلیارد عضو را جشن گرفت.

حالا از یک به‌روز ‌رسانی پرمیوم، مبتنی بر هوش مصنوعی، برای ارائه راهنمایی‌های شغلی با قابلیت شخصی‌سازی رونمایی می‌کند.

لینکدین به‌روزرسانی نسخه پرمیوم مبتنی بر هوش مصنوعی را برای ارائه پیشنهادهای کاری شخصی‌سازی شده برای متخصص‌هایی که در حال رشد و تکامل کاری هستند، ساخته‌است.

این سرویس ارتقا‌یافته فقط به کاربران Permium برای ارائه مشاوره شغلی مناسب، کشف فرصت‌های پنهان کاری و ساده‌سازی فرآیند جستجوی شغل خدمات می‌دهد..

یک راهنمای شخصی برای کارهای در حال تحول

تجربه جدید نسخه پرمیوم به شکاف مهارتی فزاینده‌ای که متخصصان امروزی با آن مواجه هستند پاسخ می‌دهد.

به گفته لینکدین، انتظار می‌رود 65 درصد از مهارت‌های مورد نیاز برای انجام مشاغل تا سال 2030 با ادامه تکامل و تحول کارهاتغییر کند.

دستیار هوش مصنوعی لینکدین، فعالیت ها و تعاملات کاربران را تجزیه و تحلیل می‌کند تا بیدیدگاه‌های مرتبط و مراحل بعدی را نشان دهد. برای مثال، ممکن است بر اساس زمینه شغلی کاربر، مهارت‌هایی برای آموختن، مقاله‌هایی برای خواندن، یا ارتباطاتی برای شبکه‌سازی به شما پیشنهاد کند.

این ابزار کار سخت تجزیه مقالات، ویدئوها و پست‌های طولانی را بر عهده می‌گیرد و ایده‌هایی در مورد اینکه چگونه هر اطلاعاتی می‌تواند مفید باشد؛ به شما پیشنهاد می‌کند.

حالا یک خدمت جدید! جستجوی کار با هوش مصنوعی

مهم ترین افزوده جدید لینکدین یک چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی GPT-4 است که به عنوان یک “مربی جویای کار” عمل می‌کند.

با استفاده از مدل زبان GPT-4 OpenAI، این چت بات می تواند پروفایل و تجربه شما را تجزیه و تحلیل کند تا شرایط شما را برای یک شغل مشخص ارزیابی کند.

کاربران پرمیوم می‌توانند چت بات را مستقیماً روی یک آگهی شغلی فعال کنند و سؤالاتی مانند “آیا من برای این شغل واجد شرایط هستم؟” و “چگونه می توانم پیشینه خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارم؟” از او بپرسند.

چت بات لینکدین هم پروفایل شما را اسکن می‌کند و ارزیابی شما را ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال، توجه می‌کند که شما تجربه قبلی در بازاریابی و سازماندهی رویدادها و ایونت‌ها دارید که به خوبی با شروع آن مطابقت دارد. همچنین هر شکاف مهارتی در پس زمینه شما که می تواند به هدف کارجویی شما آسیب برساند را برجسته می‌کند تا رفع کنید.

به گفته اران برگر (Erran Berger)، معاون مهندسی محصول لینکدین، ایجاد زیرساخت برای پشتیبانی از چت‌بات البته به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز دارد.

برگر در مصاحبه ای با CNBC می گوید: «ما مجبور بودیم چیزهای زیادی را برای حل آن بسازیم و آن را به یک تجربه جذاب تبدیل کنیم.
یا در جای دیگری از مصاحبه اضافه می‌کند:«وقتی این مکالمه را با هوش مصنوعی ما تجربه می‌کنید، گاهی اوقات تقریباً شبیه جستجو است – انتظار دارید آنی و سریع باشد. بنابراین، قابلیت‌هایی وجود دارد که باید آن را توسعه دهیم تا این سرعت ممکن شود.»

لینکدین در آینده‌ای که می‌آید!

این ویژگی‌های جدید در حالی ارائه می‌شوند که لینکدین به دنبال افزایش سرعت رشد درآمدش پس از رکودهای اخیر است.

دو هفته پیش، این شرکت نزدیک به 700 نفر را کع بیشتر در قسمت مهندسی فعالیت داشتند اخراج کرد. با این حال، با 1 میلیارد عضو در سراسر جهان، لینکدین همچنان بزرگترین پلتفرم شبکه‌سازی مبتنی بر مهارت حرفه‌ای در جهان است.

در حالی که هدف این پیشنهادها کمک به افراد بیشتری برای یافتن شغل است، اما تعهد لینکدین برای کمک به افراد، آینده‌ای با انجام کارهای بیشتر توسط هوش مصنوعی را برجسته می کند.

Leave a Reply

مطالب مرتبط

دانلود فیلم از پینترست (با کیفیت بالا) با چندین روش آسان و سریعدانلود فیلم از پینترست (با کیفیت بالا) با چندین روش آسان و سریع

اگرچه شبکه اجتماعی پینترست در ابتدا برای اشتراک‌گذاری تصاویر توسط کاربران طراحی شده بود، اما به تدریج ویدیوها را پذیرفت و امروزه گیف‌ها و ویدیوها بخش مهمی از محتوای این